NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Nuo rugsėjo iki rugsėjo. Mokytojos prisiminimai

Kaina: 21,99 €
Kaina su kodu: 18,69 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-03-31 21.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Nuo rugsėjo iki rugsėjo. Mokytojos prisiminimai" aprašymas

„Nuo rugsėjo iki rugsėjo pradėjau skaičiuoti metus jau vaikystėje, augdama istorijos mokytojos šeimoje, tęsiau būdama moksleive, studente, o vėliau, baigusi lietuvių kalbos ir literatūros studijas VU Filologijos fakultete, keturiasdešimt dvejus metus dirbdama mokykloje.
Šioje prisiminimų knygoje, skirtoje vaikams ir vaikaičiams, bandydama papasakoti įdomiausius asmeninio gyvenimo epizodus, siekiau atskleisti ir svarbiausius savo Tėvynės istorijos momentus. Esu dėkinga aukščiausioms pasaulio galioms už tai, kad gyvenimo kely sutikau tiek daug gražių žmonių, juos miniu ir šios knygos puslapiuose.“

Gražina Meilutytė-MališauskienėKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Nuo rugsėjo iki rugsėjo. Mokytojos prisiminimai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos memuarų knygos

Gražina Meilutytė-Mališauskienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Nuo rugsėjo iki rugsėjo. Mokytojos prisiminimai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Nuo rugsėjo iki rugsėjo. Mokytojos prisiminimai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Nuo rugsėjo iki rugsėjo. Mokytojos prisiminimai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Nuo rugsėjo iki rugsėjo. Mokytojos prisiminimai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gražina Meilutytė-Mališauskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Nuo rugsėjo iki rugsėjo. Mokytojos prisiminimai" perkama kartu