0

Nuopuolis ir pakilimas. Grišų trilogijos 3-oji knyga

  • Nuolaida knygai -24%
Kaina internetu: 12,59 €
Kaina knygyne: 16,39 €*
Sutaupote: 3.80 € (24%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Nuopuolis ir pakilimas. Grišų trilogijos 3-oji knyga

  • Serija: Grišų trilogija
  • Leidėjas: Aukso pieva
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 372
  • ISBN ar kodas: 9786098105520

2021-03-31 12.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Nuopuolis ir pakilimas. Grišų trilogijos 3-oji knyga" aprašymas

Sostinė žlugo, Darklingas valdo Ravką, sėdėdamas šešėliniame soste. Dabar tautos likimas priklauso tik nuo palūžusios Saulės Kvietėjos, pėdsekio ir išblaškytų kažkada garsios magiškos armijos likučių.

Slėpdamasi senovinių tunelių ir uolų labirinte, nusilpusi Alina turi kliautis abejotina Aparato globa ir tais, kurie garbina ją kaip šventąją. Tačiau širdis trokšta surasti nepagaunamą ugnies paukštę ir viliasi, jog atskalūnas princas išties išliko gyvas. Alinai teks sudaryti naujų sąjungų ir nekreipti dėmesio į lenktynes, juk drauge su Malu ji turi rasti paskutinį Morozovo sustip­rintoją. Ėmusi narplioti Darklingo paslaptis, ji atskleidžia praeitį, kuri visam laikui pakeis požiūrį į juos siejantį ryšį ir galią. Ugnies paukštė – vienintelis dalykas, skiriantis Ravką nuo sunaikinimo, tačiau kaina, kurią teks pakloti už jos sugavimą, gali būti viskas, už ką Alina kovojo.

„Nuopuolis ir pakilimas“ – trečioji grišų trilogijos knyga. Ši serija tapo „The New York Times“ bestseleriu ir išrinkta geriausia „Amazon“ metų knygos nominacijoje.

„Absoliučiai ir nepaprastai žavinga!“
The Guardian

Iš anglų kalbos vertė Tėja Luna

Parašykite atsiliepimą apie "Nuopuolis ir pakilimas. Grišų trilogijos 3-oji knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Maginės fantastikos knygos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Nuopuolis ir pakilimas. Grišų trilogijos 3-oji knyga, kurią skaitytojams dovanoja Leigh Bardugo. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Leigh Bardugo su knyga Nuopuolis ir pakilimas. Grišų trilogijos 3-oji knyga jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Nuopuolis ir pakilimas. Grišų trilogijos 3-oji knyga patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Leigh Bardugo. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Nuopuolis ir pakilimas. Grišų trilogijos 3-oji knyga palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Nuopuolis ir pakilimas. Grišų trilogijos 3-oji knyga" perkama kartu