Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Begalinė istorija

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
 • Nauja knyga
Kaina: 19,79 €
Kaina su kodu: 17,81 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
 • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-04-14 Eglė R.

Viena geriausių skaitytų knygų, skirta tiek jauniesiems skaitytojams (jiems tai stebuklinga pasaka), tiek paaugliams (nuotykiai, iššūkiai, drąsa, fantastiški pasauliai), tiek suaugusiems (egzistenciniai ir savęs pažinimo klausimai).


2024-05-31 19.79 InStock
Į krepšelį 17,81 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Begalinė istorija“ aprašymas

„Yra žmonių, kurie niekada nepaklius Fantazijon, yra ir tokių, kurie gali, bet amžinai lieka tenai. Ir dar pasitaiko vienas kitas, kurie pabūna Fantazijoj ir grįžta atgal. Taip kaip tu, Bastianai. Ir jie pagydo abu pasaulius.“

Kai nuo peštukų slėpdamasis Bastianas Baltazaras Buksas aptinka seną knygą „Begalinė istorija“, nė neįtaria, kokie netikėti nuotykiai jo laukia. Ėmęs skaityti jis atsiduria užburtoje karalystėje, kurioje sutinka drakonų, vienaragių, milžinų ir kitų fantastinių būtybių. Bet kur kas įspūdingiau tai, kad jis pats tampa skaitomos knygos herojumi!

Deja, Fantazijos šaliai gresia neįsivaizduojamas pavojus ir vienintelis Bastianas gali ją išgelbėti. Jei jam nepavyks – Fantazijos šalis išnyks. Bet keliauti tolyn labai pavojinga, iš Fantazijos šalies jis gali ir nebegrįžti...

„Begalinė istorija“ – neprilygstama, magiška vaikų literatūros klasika. Nepaprasto kūrybingumo ir vaizduotės autoriaus sukurta istorija pasakoja ne tik apie knygų, fantazijos galią, bet ir apie tai, kaip svarbu neužsklęsti durų tikrovei.

Kūrinys įtrauktas į vaikų literatūros eksperto dr. Kęstučio Urbos 6 kl. rekomenduojamų kūrinių sąrašą.

„Begalinė istorija“

    • Skaitytojams nuo 10 metų.

    • Padeda suvokti, kaip mus keičia pasakojimai, knygos ir kokie jie svarbūs mūsų gyvenimui, tačiau kartu skatina nuo tikro gyvenimo nesislėpti išgalvotoje realybėje.

    • Skatina vaikus netikėtose situacijose nepasiduoti nerimui, baimei, susidūrus su iššūkiais auginti savo atsparumą.

    • Skatina pasitikėjimą savimi ir savo jėgomis.

    • Vaikų literatūros klasikos knyga dovanoja nepaprastą nuotykį ir vertingą skaitymo patirtį.

Michael Ende (1929–1995) – vokiečių rašytojas, ypač nusipelnęs kaip vaikų literatūros kūrėjas. Jo istorijos kupinos fantazijos ir išmonės, personažai nepaprastai spalvingi ir įdomūs, o siužete gausu netikėtų nuotykių. Rašytojo sukurtos knygos vaikams plačiai žinomos pasaulyje. Tai „Momo“, serija „Džimas Saga“. 1979 m. pasirodžiusi „Begalinė istorija“ sulaukė ir skaitytojų, ir kritikų simpatijų, o galiausiai tapo vaikų literatūros klasika.


 • Pavadinimas originalo kalba: DIE UNENDLICHE GESCHICHTE
 • Autorius: Michael Ende
 • Leidėjas: Alma littera
 • Išleidimo metai: 2024
 • Knygos puslapių skaičius: 480
 • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786090160381
 • Vertėjas: Teodoras Četrauskas
 • Iš kokios kalbos versta: vokiečių

Kiti taip pat domėjosi


2021-04-14

Viena geriausių skaitytų knygų, skirta tiek jauniesiems skaitytojams (jiems tai stebuklinga pasaka), tiek paaugliams (nuotykiai, iššūkiai, drąsa, fantastiški pasauliai), tiek suaugusiems (egzistenciniai ir savęs pažinimo klausimai).

Parašykite atsiliepimą apie „Begalinė istorija“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasikinė literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Begalinė istorija“, kurį pristato Michael Ende. Siūlome ne tik išsamų „Begalinė istorija“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Michael Ende. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Begalinė istorija“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Begalinė istorija“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Begalinė istorija“ perkama kartu