NAUJIENA! -30% nuolaida visai BIOK kosmetikai! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Begalinė istorija

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nemokamas knygos pristatymas
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-04-14 Eglė R.

Viena geriausių skaitytų knygų, skirta tiek jauniesiems skaitytojams (jiems tai stebuklinga pasaka), tiek paaugliams (nuotykiai, iššūkiai, drąsa, fantastiški pasauliai), tiek suaugusiems (egzistenciniai ir savęs pažinimo klausimai).


Šiuo metu neparduodama

2024-04-30 99 SoldOut

Knygos "Begalinė istorija" aprašymas

Vokiečių rašytojo Michael Ende knyga „Begalinė istorija“ – tai klasika tapęs pasakojimas vaikams apie berniuką, kuris išlaisvinęs savo vaizduotę leidosi į kelionę po magišką pasaulį. Tai istorija apie stebuklingai atgijusią knygą.


Bastijanas – berniukas, kurį mirus mamai apleido jo tėvas, o mokykloje jis turi kovoti su besityčiojančiais vaikais. Kartą bėgdamas nuo tokių neklaužadų, jis atsiduria senovinių knygų parduotuvėje.

Kai Bastijanas randa seną knygą, pavadintą „Begalinė istorija“, jis taip į ją įsijaučia, kad nukeliauja į magišką Fantazjos pasaulį ir supranta, jog tapo knygos veikėju. Tačiau Bastijanas pajunta, kad tas paslaptingas, užkerėtas pasaulis yra labai pavojingas. Jis taip pat netrukus išsiaiškina, kad yra pasirinktas tą pasaulį išgelbėti. Ar gali Bastijanas įveikti ribą tarp realybės ir vaizduotės, kad išsaugotų Fantaziją?

Tik žmogus gali išgelbėti užkerėtą pasaulį, suteikdamas naują vardą jo valdovei. Tačiau kelias į jos bokštą veda per drakonų, milžinų, monstrų ir magijos žemes. Pradėjęs savo kelionę, Bastijanas gali ir nebegrįžti… Vis giliau grimzdamas į Fantazijos gyvenimą, berniukas dar turi išsiaiškinti ir savo paties paslaptis.


„Begalinė istorija“ – epinis pasakojimas apie vaizduotės jėgą, sužavėjęs milijonus skaitytojų visame pasaulyje. Išskirtinis pasakojimo būdas, kai istorija yra istorijoje, kviečia skaitytojus tapti knygos dalimi. Jūs taip pat versdami puslapį po puslapio keliausite po nuostabų ir nepamirštamą Fantazijos pasaulį.


„Daryk ką nori“ – taip parašyta Fantazijos šalies simbolyje. Tačiau ką ta frazė iš tiesų reiškia, Bastijanas sužinos tik po ilgų ir sunkių ieškojimų.


„Akimirksnio šuolis į magišką pasaulį… Energingas, naujoviškas ir nuotaikingas pasakojimas.“

The Washington Post


„Turtingas, malonus pasakojimas… Sėkmingai išnaudoti stipriausi pasakos, mito ir fantastikos elementai.“

The Observer


„Tikros fanfaros vaizduotei.“

Sunday Times


Michael Ende (1929–1995 m.) – vokiečių rašytojas. Lankė dramos mokyklą, buvo aktorius, dirbo kitus darbus teatre. Rašė skečus, pjeses, apsakymus, eilėraščius, operas. Bavarijos radijuje dirbo kaip kino kritikas. Literatūrinę karjerą pradėjo knyga „Džimas Knofas ir mašinistas Lukas“. Už knygą „Momo“ gavo Vokietijos jaunimo knygos premiją. Rašytojas niekada savęs nelaikė vaikų autoriumi. Pagal knygą „Begalinė istorija“ yra sukurta net keletas filmų.


Iš vokiečių kalbos vertė Teodoras Četrauskas


  • Autorius: Michael Ende
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2024
  • Knygos puslapių skaičius: 480
  • ISBN ar kodas: 9786090160381
  • Vertėjas: Teodoras Četrauskas
  • Iš kokios kalbos versta: vokiečių

Kiti taip pat domėjosi


2021-04-14

Viena geriausių skaitytų knygų, skirta tiek jauniesiems skaitytojams (jiems tai stebuklinga pasaka), tiek paaugliams (nuotykiai, iššūkiai, drąsa, fantastiški pasauliai), tiek suaugusiems (egzistenciniai ir savęs pažinimo klausimai).

Parašykite atsiliepimą apie "Begalinė istorija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasikinė literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Begalinė istorija", kurį pristato Michael Ende. Siūlome ne tik išsamų "Begalinė istorija" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Michael Ende. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Begalinė istorija". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Begalinė istorija" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Begalinė istorija" perkama kartu