Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Pabėgimas

5.0
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 11,90 €
Kaina su kodu: 10,71 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-12-14 Lina


2024-04-30 11.903 InStock
Į krepšelį 10,71 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Pabėgimas" aprašymas

Praeities vaiduokliams sienos neegzistuoja - jie visada šalia.

Kartais norisi pabėgti nuo visko. Nuo savęs, praeities, patirtų išgyvenimų ir žmonių, kurie sukėlė niekuo nenumalšinamą gelianti skausmą... Bet ne visada pavyksta. Praeitis alsuoja i nugarą ir sugrįžta vis kitais pavidalais...

Paulius nebėgo. Jį prievarta išvežė, atskyrė nuo mamos, nuo šeimos ir įprastos aplinkos. Atsidūręs Vokietijoje ir įvaikintas darnios šeimos, jis vis negalėjo patikėti, kad jo gyvenime gali būti ir gėrio...
Deja, palaiminga ramybė netruko ilgai.

Greta bėgo iš Lietuvos, ieškojo geresnio gyvenimo Vokietijoje, nes būdama žydė gimtojoje šalyje sulaukdavo tik neteisybės ir neapykantos, po karo niekur nedingusios. tik įsišaknijusios giliai žmonių širdyse, beveik nepastebimos, tačiau gebančios griauti gražiausias jos svajones. Bet ar likimas nesuduos jai dar vieno smūgio? Tada, kada ji mažiausiai jo tikėsis...

Ingrida troško išgelbėti pasaulį. Tapdama policininke ji užsibrėžė tikslą bent taip ištaisyti savo senelių klaidas, neapsakomo žiaurumo skriaudas, kurias jie padarė žydams. Nes ji tikėjo, kad visi žmonės lygūs ir turi teisę gyventi.
Gyventi be minčių, jog netrukus privalės bėgti... Tačiau kas išgelbės ją pačią, kai teks akis į akį susidurti su neapsakomu žmonių žiaurumu?

Aušrinės Tilindės (1987 m.) kvapą gniaužiantis debiutinis romanas „Pabėgimas“ - unikalus ir jautrus pasakojimas apie žmonių likimus ir savo tapatybės paieškas. Vėlyvojo pokario laikotarpis. Lietuvos nepriklausomybės atgavimas. Vokietijos susiskaldymas. Berlyno sienos griūtis ir dabartinės migracijos problemos meistriškai supinamos į su niekuo nepalyginamą epinį siužetą, kuris privers kitomis akimis pažvelgti į sudėtingą Europos praeitį, mus supančius jos palikuonis ir istorinę mūsų tautos atmintį.


  • Autorius: Aušrinė Tilindė
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 432
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094843778

Kiti taip pat domėjosi


2021-12-14

2021-11-06

2021-10-28

Parašykite atsiliepimą apie "Pabėgimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Pabėgimas", Aušrinė Tilindė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Aušrinė Tilindė su knyga "Pabėgimas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pabėgimas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aušrinė Tilindė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pabėgimas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pabėgimas" perkama kartu