0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Paglostyk mažylį. Su liečiamais paviršiais

Kaina internetu: 4,39 €
Kaina knygyne: 4,99 €*
Sutaupote: 0.60 € (13%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-11-30 4.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Paglostyk mažylį. Su liečiamais paviršiais" aprašymas

Žiūrinėjant gyvūnų paveikslėlius turbūt kyla noras tuos gyvūnus paglostyti. Ši knygelė suteiks tokią galimybę! Liečiamieji paviršiai padės pajusti kailio ar plunksnų švelnumą ar šiurkštumą ir suteiks vaikams daug džiaugsmo.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 10
  • Formatas: 13x16. kieti virišeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955229926

Parašykite atsiliepimą apie "Paglostyk mažylį. Su liečiamais paviršiais"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lytėjimo knygos 0-2 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Paglostyk mažylį. Su liečiamais paviršiais", kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų "Paglostyk mažylį. Su liečiamais paviršiais" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Paglostyk mažylį. Su liečiamais paviršiais". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Paglostyk mažylį. Su liečiamais paviršiais" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Paglostyk mažylį. Su liečiamais paviršiais" perkama kartu