Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Paglostyk mažylį. Su liečiamaisiais paviršiais

Kaina: 4,39 €
Kaina su kodu: 3,42 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 4.39 InStock
Į krepšelį 3,42 € -22% su kodu
PATOGU

Knygos "Paglostyk mažylį. Su liečiamaisiais paviršiais" aprašymas

Žiūrinėjant gyvūnų paveikslėlius turbūt kyla noras tuos gyvūnus paglostyti. Ši knygelė suteiks tokią galimybę! Liečiamieji paviršiai padės pajusti kailio ar plunksnų švelnumą ar šiurkštumą ir suteiks vaikams daug džiaugsmo.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Paglostyk mažylį. Su liečiamaisiais paviršiais"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lytėjimo knygos 0-2 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Paglostyk mažylį. Su liečiamaisiais paviršiais", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Paglostyk mažylį. Su liečiamaisiais paviršiais" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Paglostyk mažylį. Su liečiamaisiais paviršiais". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Paglostyk mažylį. Su liečiamaisiais paviršiais" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Paglostyk mažylį. Su liečiamaisiais paviršiais" perkama kartu