⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Paglostyk gyvūną. Su liečiamaisiais paviršiais

Kaina: 4,59 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-01-31 4.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Paglostyk gyvūną. Su liečiamaisiais paviršiais" aprašymas

Žiūrinėjant gyvūnų paveikslėlius turbūt kyla noras tuos gyvūnus paglostyti. Ši knygelė suteiks tokią galimybę! Liečiamieji paviršiai padės pajusti kailio ar plunksnų švelnumą ir suteiks vaikui daug džiaugsmo! Be to, knygelėje rasite trumpus pasakojimus apie gyvūnus.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 10
  • Formatas: 13x16, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094831133

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Paglostyk gyvūną. Su liečiamaisiais paviršiais"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lytėjimo knygos 0-2 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Paglostyk gyvūną. Su liečiamaisiais paviršiais", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Paglostyk gyvūną. Su liečiamaisiais paviršiais" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Paglostyk gyvūną. Su liečiamaisiais paviršiais". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Paglostyk gyvūną. Su liečiamaisiais paviršiais" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Paglostyk gyvūną. Su liečiamaisiais paviršiais" perkama kartu