-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SALE ⏳

0

Pirkėjų atsiliepimai

Paglostyk žvėrelį. Su liečiamais paviršiais

Kaina: 4,29 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 4.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Paglostyk žvėrelį. Su liečiamais paviršiais" aprašymas

Žiūrinėjant gyvūnų paveikslėlius turbūt kyla noras tuos gyvūnus paglostyti. Ši knygelė suteiks tokią galimybę! Liečiamieji paviršiai padės pajusti žvėrelio kailio švelnumą ar šiurkštumą ir suteiks vaikams daug džiaugsmo.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 10
  • Formatas: 13x16, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955229957

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Paglostyk žvėrelį. Su liečiamais paviršiais"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lytėjimo knygos 0-2 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Paglostyk žvėrelį. Su liečiamais paviršiais", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Paglostyk žvėrelį. Su liečiamais paviršiais" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Paglostyk žvėrelį. Su liečiamais paviršiais". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Paglostyk žvėrelį. Su liečiamais paviršiais" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Paglostyk žvėrelį. Su liečiamais paviršiais" perkama kartu