0

Pakilimas. Moterų galia keisti pasaulį

  • Nuolaida knygai -22%
Kaina internetu: 14,99 €
Kaina knygyne: 18,99 €*
Sutaupote: 4.00 € (22%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Pakilimas. Moterų galia keisti pasaulį

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • ISBN ar kodas: 9786090142233

2021-01-31 14.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pakilimas. Moterų galia keisti pasaulį " aprašymas

Melinda Gates yra filantropė, verslininkė ir advokatė, ginanti moterų ir merginų teises visame pasaulyje. „Pakilimas: moterų galia keisti pasaulį“ – publicistinė knyga, kurioje autorė dalijasi įkvepiančiomis istorijomis, kalba apie žmonių ryšius bei gebėjimą keisti save ir pasaulį.

Pastaruosius dvidešimt metų Melinda Gates dalyvavo misijoje. Ji keliavo po pasaulį ir ieškojo sprendimų, kaip padėti žmonėms, kuriems pagalbos reikia čia ir dabar. Kalbama apie tokias problemas, kaip vaikų išnaudojimas, lyčių diskriminacija, žinių apie kontracepciją trūkumas ir jos neprieinamumas, mamų sveikata ir t.t. Šios misijos metu Melinda Gates išsikristalizavo aiškią mintį: jei norite pakeisti visuomenę ir kilstelėti jos lygį, investuokite į moteris. Jei investuojate į moterį ar merginą – investuojate ir į visus kitus.

Pasaulyje vis dar yra vietų, kur moterų teisės yra stipriai suvaržytos. Jos negali naudotis kontracepcija, apsispręsti, kada ir už ko tekėti, negali dirbti ir neturi teisės leisti savo pinigų, važiuoti dviračiu, rengtis kaip nori, pradėti savo verslo ir t.t. Autorė kviečia visas pasaulio moteris vienytis, imtis pokyčių ir keisti tokią situaciją iš pagrindų.

Įkvepiančioje knygoje „Pakilimas: moterų galia keisti pasaulį“ Melinda Gates kalba apie moterų teisių ir visuomenės sveikatos ryšį. Ji atskleidžia milžiniškas galimybes, kurios egzistuoja čia pat ir gali pakeisti pasaulį bei pateikia efektyvius būdus, kaip kiekvienas galime prisidėti prie gerovės.

Įsitikinusi, kad visos moteris turi laisvai nuspręsti ar jos nori turėti vaikų ir kada, Melinda Gates pasaulinėje scenoje pradėjo skleisti žinią apie šeimos planavimo svarbą, tada stengėsi užtikrinti, kad moterys galėtų dirbti bet kokį darbą, skatina vyrus visame pasaulyje vienodai dalintis namų ūkio našta, kovoja už mokamas tėvystės atostogas kiekvienam ir siekia panaikinti bet kokios formos lyčių šališkumą.

Šiame kontekste Melinda Gates supažindina skaitytojus su herojais, kurie padeda stumtis lygybės link. Autorė dalinasi jaudinančiais pokalbiais su viso pasaulio moterimis ir parodo, kaip mes visi galėtume įsitraukti į judėjimą. Rašytoja pasakoja apie ją įkvėpusias realaus gyvenimo veikėjas, pradedant mama, tęsiant kolegėmis, mokslininkėmis, ūkininkėmis, pedagogėmis ir lyderėmis, kurias sutiko dirbdama Billo ir Melindos Gatesų fonde („Bill & Melinda Gates Foundation“).

Publicistinė atsiminimų ir pokalbių knyga „Pakilimas: moterų galia keisti pasaulį“ pasakoja asmenišką Melindos istoriją, nuo užkulisiuose dirbančio žmogaus iki vieno svarbiausių pasaulio moterų teisių gynėjo vaidmens. Moteris įsitikinusi, kad niekas neturėtų būti atstumtas ir visi gyvenimai turi vienodą vertę.

Melinda Gates dalijasi ir įžvalgomis apie santuoką su Bill Gates, kelią, kuriuo ėjo, kad jie taptų lygūs ir savo darbe, ir gyvenime.

Tai išmintinga, sąžininga ir gražiai parašyta knyga apie tai, kaip moterų galia pasaulį pakelia į aukštesnį lygį.

Knyga „Pakilimas: moterų galia keisti pasaulį“ sudomins moterų teisių gynėjus, taip pat tuos, kurie domisi žymių žmonių autobiografijomis. Melinda Gates bei jos darbai ir pasiekimai yra verti skaitytojų dėmesio.

Melinda French Gates – verslininkė, moterų teisių gynėja, viena iš labdaros fondo „Bill & Melinda Gates Foundation“ pirmininkių. Baigusi informatikos ir verslo administravimo studijas ji dirbo IT industrijos gigantėje „Microsoft“, vėliau dėmesį nukreipė į šeimą ir filantropinę veiklą. Knyga „Pakilimas: moterų galia keisti pasaulį“ tapo „The New York Times“ ir „The Washington Post“ bestseleriu.

Iš anglų kalbos vertė Asta Tobulevičienė

Kviečiame knygą įsigyti internetu, nes trumpas aprašymas teigia, kad ji skirta visiems, kurie nori geresnio pasaulio. Online pirkti siūlome ir kitų įkvepiančių ir motyvuojančių knygų su netikėčiausiais siužetais. Aprašymai, santraukos, ištraukos, skaitytojų atsiliepimai bei apžvalgos, nurodytas puslapių skaičius, žanras, vertėjas, viršelio formatas ar leidykla padės išsirinkti. Online knygyno akcijos ir išpardavimai užtikrina geras kainas, tad užsukę visada knygų rasite pigiau.

Parašykite atsiliepimą apie "Pakilimas. Moterų galia keisti pasaulį "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos moterims

Melinda Gates parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Pakilimas. Moterų galia keisti pasaulį , kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Pakilimas. Moterų galia keisti pasaulį aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Pakilimas. Moterų galia keisti pasaulį už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Pakilimas. Moterų galia keisti pasaulį ? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Melinda Gates tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Pakilimas. Moterų galia keisti pasaulį " perkama kartu