0

Pirkėjų atsiliepimai

Panama labai graži. Visos Tigriuko ir Meškiuko istorijos vienoje knygoje

4.3
(6 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 14,29 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-03-03 Justė

Dukra nepaleidžia iš rankų. Skaitom jau nežinia kurį kartą. Viską moka mintinai. Ačiū leidėjams.


2022-08-31 14.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Panama labai graži. Visos Tigriuko ir Meškiuko istorijos vienoje knygoje" aprašymas

Šioje nuostabioje pasaulyje išgarsėjusioje knygoje "Panama labai graži: visos Tigriuko ir Meškiuko istorijos vienoje knygoje" spausdinamos visos šešios ištikimųjų draugų – Tigriuko ir Meškiuko – istorijos.

Legendinio vokiečių rašytojo ir dailininko Janošo pasakojimai apie Meškiuką ir Tigriuką jau daug metų džiugina viso pasaulio vaikus ir suaugusiuosius, jos iliustruotos nepakartojamomis šios knygos autoriaus spalvotomis iliustracijomis.

Kai turi draugų, nieko gali nebijoti. Meškiukas ir Tigriukas – dideli draugai. Jie nieko nebijo, nes abu drauge yra labai stiprūs. Meškiukas stiprus kaip meška, o Tigriukas stiprus kaip tigras.
Trobelėje prie upės labai jauku, bet Meškiukas ir Tigriukas vis ką nors susigalvoja ir drauge leidžiasi ieškoti nuotykių...


  • Autorius: Janosch
  • Leidėjas: Garnelis
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 280
  • Formatas: 17x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955883517

Kiti taip pat domėjosi


2021-03-03

Dukra nepaleidžia iš rankų. Skaitom jau nežinia kurį kartą. Viską moka mintinai. Ačiū leidėjams.

2020-03-21

Kodėl toks baisus viršelis? Senesni daug geresni, argi negalima su senais perleisti? Janošo iliustracijos puikios, o čia kažkokia padielka.

2017-12-07

Nuostabi knyga, pasakojanti dvieju draugu nuotykius.

2017-11-16

Nereali knyga kaip bežiūrėsi! Nebuvau vaikystėje skaitantis vaikas, todėl dabar su savo vaikais atsigriebiu už viską, ką praleidau - kuriu skaitymo tradicijas ir šeimos biblioteką, ir atrandu savo vaikystės knygas, apie kurias nebuvau net girdėjusi :).
Šioje knygoje yra 6 istorijos - 3 iš jų lietuviškai išleistos pirmą kartą. Puikus egzempliorius kiekvienų namų bibliotekai - geras popierius, ryškios iliustracijos, stori puslapiai, stambus šriftas - ideali dovana pradinukui.

2017-08-25

Viena is retu knygu, kurias smagu ir idomu skaityti ir tevams :-) Labai rekomenduoju, labai sauni knyga

2017-03-10

Fantastiška knygele

Parašykite atsiliepimą apie "Panama labai graži. Visos Tigriuko ir Meškiuko istorijos vienoje knygoje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Panama labai graži. Visos Tigriuko ir Meškiuko istorijos vienoje knygoje", kurį pristato Janosch. Siūlome ne tik išsamų "Panama labai graži. Visos Tigriuko ir Meškiuko istorijos vienoje knygoje" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Janosch. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Panama labai graži. Visos Tigriuko ir Meškiuko istorijos vienoje knygoje". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Panama labai graži. Visos Tigriuko ir Meškiuko istorijos vienoje knygoje" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Panama labai graži. Visos Tigriuko ir Meškiuko istorijos vienoje knygoje" perkama kartu