Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Panama labai graži. Visos Tigriuko ir Meškiuko istorijos vienoje knygoje

4.7
(15 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 15,44 €
Kaina su kodu: 12,36 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
2022-11-11 Inga

Ši knyga buvo skirta jaunesniems vaikams, bet šiandien perskaičiau ją savo 7 metų vaikui ir mums patiko. Taip stipriai juokėmės :)) Labai miela ir be galo juokinga istorija.


2024-07-31 15.444 InStock
Į krepšelį 12,36 € -20% su kodu
PATOGU

Knygos „Panama labai graži. Visos Tigriuko ir Meškiuko istorijos vienoje knygoje“ aprašymas

Paskui sutiko karvę.
- Kur kelias į Panamą? - pasiteiravo Meškiukas.
- Į kairę, - atsakė karvė. - Dešinėje gyvena valstietis, o kur gyvena valstietis, ten negali būti Panama.

Du draugai nieko nebijo, nes jie visada kartu. Kartu jie gali keliauti net į tolimąją Panamą.

„Panama labai graži“ - tai istorija apie tai, kaip du draugai - Meškiukas ir Tigriukas - ieškojo savo svajonių šalies. Kelionė buvo linksma, pilna nuotykių ir labai naudinga. Tiesa sakant, knygoje yra ir trečias pagrindinis veikėjas, tylus, bet labai svarbus – tai medinis žaislas Tigrinė Antis. Ji yra daugumoje iliustracijų, o Tigriukas ja labai rūpinasi.

Šioje knygoje „Panama labai graži. Visos Tigriuko ir Meškiuko istorijos vienoje knygoje“ rasite visas Tigriuko ir Meškiuko istorijas: „Panama labai graži“, „Suraskime lobį, vaikai“, „Laiškas Tigrui“, „Pagydysiu tave, Tigriuk“, „Laba diena, Paršeli“ ir „Didysis Tigro pokylis“. Tai jaudinanti knyga, mokanti jaunuosius skaitytojus vertinti tai, ką turi.

Skiriamas 3-6 metų vaikams. Tekstas gausiai iliustruotas ir parašytas didelėmis raidėmis, todėl puikiai tinka besimokantiems skaityti vaikams.

Janošas (tikroji jo pavardė Horstas Ekertas (Horst Eckert)) gimė 1931 metais Zabožės kaime, Aukštutinėje Silezijoje. 1944-1953 m. dirbo kalviu, marginimo raštų kūrėju, mokėsi piešti ir buvo pradėjęs studijuoti Miuncheno vaizduojamųjų menų akademijoje, tačiau po bandomojo laikotarpio studijas turėjo nutraukti. Nuo tada yra laisvas kūrėjas - dailininkas, eiliuotojas, vaikiškų paveikslėlių knygų ir romanų autorius, istorijų bei veikėjų pramanytojas - ir išdidus Tigriuko ir Meškiuko tėtis! Už knygą „Panama labai graži“ apdovanotas Vokiečių jaunimo literatūros premija. Janošas gyvena tolimoje saloje, kur vien tik jūra ir saulė (ššš, niekam nesakyk! - tai Tenerifė) ir kur jis labiausiai mėgsta snausti hamake.


  • Autorius: Janosch
  • Leidėjas: Garnelis
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 280
  • Formatas: 17x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955883517

2022-11-11

Ši knyga buvo skirta jaunesniems vaikams, bet šiandien perskaičiau ją savo 7 metų vaikui ir mums patiko. Taip stipriai juokėmės :)) Labai miela ir be galo juokinga istorija.

2022-11-11

Ši knyga buvo skirta jaunesniems vaikams, bet šiandien perskaičiau ją savo 7 metų vaikui ir mums patiko. Taip stipriai juokėmės :)) Labai miela ir be galo juokinga istorija.

2022-11-09

Janosh yra patikrinta klasika, kurią galime skaityti vėl ir vėl, kol grįšime į pradžią, kuri yra kitokia.

2022-11-08

Oi, kokia graži yra Panama, yra nuostabus palyginimas, parodantis, koks gražus nėra gyvenimas, ypač kai šalia yra geras draugas.

2022-10-27

miela istorija su paprasta, grazia grafika

2022-10-26

Labai miela vaikiška knyga apie pripažinimą, kad namai yra patys gražiausi, o tikras draugas yra viskas, ko iš tikrųjų reikia!

2022-10-25

tai lobiu knyga visai musu seimai.

2022-10-21

Klasika. Man patinka parodyti, kad į savo aplinką galima pažvelgti kitomis akimis.

2022-10-18

Puiki knyga, kurią dažnai skaičiau savo anūkams.

2021-03-03

Dukra nepaleidžia iš rankų. Skaitom jau nežinia kurį kartą. Viską moka mintinai. Ačiū leidėjams.

2020-03-21

Kodėl toks baisus viršelis? Senesni daug geresni, argi negalima su senais perleisti? Janošo iliustracijos puikios, o čia kažkokia padielka.

2017-12-07

Nuostabi knyga, pasakojanti dvieju draugu nuotykius.

2017-11-16

Nereali knyga kaip bežiūrėsi! Nebuvau vaikystėje skaitantis vaikas, todėl dabar su savo vaikais atsigriebiu už viską, ką praleidau - kuriu skaitymo tradicijas ir šeimos biblioteką, ir atrandu savo vaikystės knygas, apie kurias nebuvau net girdėjusi :).
Šioje knygoje yra 6 istorijos - 3 iš jų lietuviškai išleistos pirmą kartą. Puikus egzempliorius kiekvienų namų bibliotekai - geras popierius, ryškios iliustracijos, stori puslapiai, stambus šriftas - ideali dovana pradinukui.

2017-08-25

Viena is retu knygu, kurias smagu ir idomu skaityti ir tevams :-) Labai rekomenduoju, labai sauni knyga

2017-03-10

Fantastiška knygele

Parašykite atsiliepimą apie „Panama labai graži. Visos Tigriuko ir Meškiuko istorijos vienoje knygoje“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Panama labai graži. Visos Tigriuko ir Meškiuko istorijos vienoje knygoje“, kurį pristato Janosch. Siūlome ne tik išsamų „Panama labai graži. Visos Tigriuko ir Meškiuko istorijos vienoje knygoje“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Janosch. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Panama labai graži. Visos Tigriuko ir Meškiuko istorijos vienoje knygoje“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Panama labai graži. Visos Tigriuko ir Meškiuko istorijos vienoje knygoje“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Panama labai graži. Visos Tigriuko ir Meškiuko istorijos vienoje knygoje“ perkama kartu