Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Pasakojimai apie Vilnių ir vilniečius VI

Kaina: 10,89 €
Kaina su kodu: 9,80 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 10.89 InStock
Į krepšelį 9,80 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Pasakojimai apie Vilnių ir vilniečius VI" aprašymas

Šeštajame „Pasakojimų apie Vilnių ir vilniečius“ tomelyje kaip paprastai žvalgomės po miestą, apžiūrinėjame jo gyventojus, stebime, ką veikia ir kaip reikalus tvarko miesto valdžia, tik visa tai – prieš šimtą ar kelis šimtus metų.

Skaitytojas, nusikėlęs į XIV a., galės pasekti, kaip formavosi vis labiau gyvenama ir judresnė Pilies gatvė. Tai padės suprasti, kaip senaisiais laikais savaime miestuose atsirasdavo gatvės. Ar mažieji vilniečiai turėjo vaikystę? – keistas klausimas, bet pasakojimas apie XVII ar XVIII a. vaikų gyvenimą mieste leidžia jį kelti. Šį kartą šiek tiek daugiau dėmesio skiriame miesto problemoms ir miesto gyvenimo reiškiniams. Tik XVIII a. Vilniaus valdžia susidūrė su nauju iššūkiu – miesto biudžeto deficitu. Skaitytojas sužinos, kas jį sukėlė ir kaip bandyta lopyti biudžeto skyles. Imperatorių apsilankymai ir kitos primestos imperatoriškosios šeimos narių šventės XIX a. pridarydavo nemažai bėdų miesto finansams. Nors miestiečiai gaudavo progą smagiai praleisti laiką už dyką, miesto valdžia jų netroško. Satyrinės Vilniaus spaudos piešinių rinkinys atskleis, su kuo nenorėjo taikstytis vilniečiai XX a. pradžioje. O miesto modernėjimo vaizdą papildys pasakojimas apie atsiradusius naujus spaudos platinimo būdus – spaudos kioskus ir „naujienų prekeivius“. Ir dar žiupsnis žinių apie Šnipiškių priemiestį.Parašykite atsiliepimą apie "Pasakojimai apie Vilnių ir vilniečius VI"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vilniaus istorija

Zita Medišauskienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Pasakojimai apie Vilnių ir vilniečius VI", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Pasakojimai apie Vilnių ir vilniečius VI" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Pasakojimai apie Vilnių ir vilniečius VI" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Pasakojimai apie Vilnių ir vilniečius VI"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Zita Medišauskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pasakojimai apie Vilnių ir vilniečius VI" perkama kartu