NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Vilkas, bokštas ir bažnyčia. Vilniaus suvenyrai

Kaina: 16,99 €
Kaina su kodu: 15,29 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 16.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vilkas, bokštas ir bažnyčia. Vilniaus suvenyrai" aprašymas

Suvenyrai - kasdienybėje beveik nepastebimi, dulkių sluoksnį renkantys daikteliai - yra patikimi savo laiko liudytojai. Ši knyga „Vilkas, bokštas ir bažnyčia. Vilniaus suvenyrai“ - pirmoji, kviečianti atidžiau pažvelgti į Vilniaus suvenyrus, kurie gali papasakoti apie skirtingas miesto bendruomenes, XX a. pirmos pusės įtampas nepasidalijant Vilniaus, miestą svetimšalių akimis, jo kolonizaciją ir sovietizaciją. Kartu čia pasakojama ir dizaino bei vilnietiškosios kasdienybės istorija nuo XVIII a. vidurio iki mūsų laikų.

Knygoje „Vilkas, bokštas ir bažnyčia. Vilniaus suvenyrai“ pristatoma pusantro šimto suvenyrų, o juos lydi linksmos, liūdnos ar kurioziškos istorijos. Geriau suprasti, kaip suvenyrai gimsta ir vis nugula mūsų namų lentynose, padės dailės istorikių straipsniai bei... vienas detektyvinis apsakymas.

„Rūtos Miškinytės sudarytoje knygoje Vilniaus suvenyrų istorija siejama su jų gamybą ir vartojimą sąlygojusiomis politinėmis, kultūrinėmis ir ekonominėmis aplinkybėmis. Regimai paprastą pasakojimą apie garsiausias miesto vietas, jų vaizdinius, atvaizdus ir legendas šie kontekstai išplečia, pagilina, pripildo naujų ir netikėtų prasmių.“
Menotyrininkė prof. dr. Giedrė Jankevičiūtė

„Kaip dizaino tyrėja, autentiškus daiktus ir artefaktus labai vertinu, tačiau šiandienos kontekste, kai mums visiems reikia galvoti apie trapią Žemės ateitį, tvariausiais suvenyrais tampa pasakojimai. Šioje knygoje, kaip ir parodoje, žavi jų gausa ir įvairovė: nuo naujai atrastų istorinių objektų aprašymų, nuorodų į netikėtas kontekstines sąsajas iki įtraukiančios detektyvinės istorijos!“
Dizaino istorikė dr. Karolina Jakaitė


  • Autorius: Rūta Miškinytė
  • Leidėjas: Lapas
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 200
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098198713

Parašykite atsiliepimą apie "Vilkas, bokštas ir bažnyčia. Vilniaus suvenyrai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vilniaus istorija

Rūta Miškinytė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Vilkas, bokštas ir bažnyčia. Vilniaus suvenyrai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Vilkas, bokštas ir bažnyčia. Vilniaus suvenyrai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Vilkas, bokštas ir bažnyčia. Vilniaus suvenyrai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Vilkas, bokštas ir bažnyčia. Vilniaus suvenyrai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rūta Miškinytė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vilkas, bokštas ir bažnyčia. Vilniaus suvenyrai" perkama kartu