0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pasaulių karas

3.1
(12 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS
2011-06-06 gerbėja

Nuostabus..

Pasaulių karas


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Pasaulių karas" aprašymas

Netoli Londono iš dangaus nukritęs metalinis cilindras sukėlė vietinių gyventojų susidomėjimą. Tačiau pamėginus jį atidaryti smalsuolius sunaikino iš cilindro išlindęs neregėtas padaras.

Žmonėms nespėjus suvokti, kas vyksta, iš dangaus pabiro kiti cilindrai, o iš jų išsilaipinę ateiviai pasistatė gigantiškas žudymo mašinas ir ėmė pulti žmones, nesunkiai palauždami jų pasipriešinimą.

Atrodė, kad žmonija pasmerkta ir ją gali išgelbėti tik stebuklas.Klasika – visada klasika. O jei tai dar ir mokslinės fantastikos klasika – ji gali būti įdomi visiems mokantiems skaityti. Toks posakis puikiai tinka ir H. G. Wells‘o kūrybai. Įgijęs tvirtas tiksliųjų mokslų žinias rašytojas savo kūryba siekė perteikti skaitytojui mokslinio mąstymo metodą, sudominti grandiozinėmis perspektyvomis, kurias atveria mokslo pasiekimai.

"Pasaulių karo"
– pirmojo šiuolaikinio romano apie ateivių invaziją į Žemę – idėją H. G. Wells‘ui pasufleravo italų astronomo Džiovinio Skiaparelio atradimas: pastebėjęs Marso paviršiuje tiesias linijas, jis pavadino jas kanalais. Aišku, jei kanalai – tai dirbtiniai, ir, be abejo, – Marso gyventojų kūrinys. Buvo spėliojama, kad Marso civilizacija kur kas senesnė nei Žemės, o technika pralenkia Žemės pasiekimus, bet nieko keista, kad marsiečiai siekia persikelti į gyvybei tinkamesnes planetas.

H. G. Wells‘as pavaizdavo pergalingą marsiečių žygį į Žemę, kurį sustabdė ne žmonės su nesuskaičiuojama ginkluote, o mikrobai, išnaikinę visus įsiveržėlius.


Romane "Pasaulių karas" vaizduojami įspūdingi Marso civilizacijos pasiekimai: koviniai trikojai, kurių judėjimo principas dabar taikomas gaminant judančius robotus, šiluminiai ir šviesos spinduliai – šiuolaikinių lazerių pranašai, dujų atakos, kurias žmonės pažino I-ojo pasaulinio karo metais, lėktuvas, kurį pagamino marsiečiai, nors Žemės inžinieriai tada dar tik planavo kurti sunkesnius už orą skraidančius aparatus.

Be to, H. G. Wells‘as pasakojo ir apie žmogaus likimą katastrofos akivaizdoje. Marsiečiai užgniaužia bet kokius žemiečių mėginimus priešintis jų agresijai. Moderniausia pasaulyje britų armija sutriuškinima, lyg žaislinė. Prasideda masinis bėgimas iš didžiausio to meto miesto, lydimas marodierių siautėjimo, mirčių, žmogiškumo praradimo.

Romano "Pasaullių karas" epiloge aprašomi pirmieji Žemės civilizacijos atkūrimo darbai, padedantys atskleisti esminę ir su viltimi išreiškiamą romano mintį – priešiškos civilizacijos įsiveržimas gali būti naudingas žmonijai. Ir ne tik dėl po mūšių likusios marsiečių technikos, kurią žmonija panaudos savo labui, bet ir dėl žmonių patirto emocinio sukrėtimo.

Anot pasakotojo, įsiveržimas atėmė iš žmonių rožinę ateities viziją, kuri taip lengvai gali atvesti į nuopuolį, o katastrofa turi padėti jiems suvokti, kokia svarbi yra žmonijos vienybės idėja.Be romano, knygoje yra ir šeši apsakymai, atspindintys įvairiapusį H. G. Wells‘o talentą.


anglų kalbos vertė Karolis Vairas-Račkauskas


  • Autorius: Herbert George Wells
  • Leidėjas: Bonus animus
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 216
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955754046

2011-06-06

Nuostabus..

2011-05-20

malalietkos klasikos nesupranta :D

2010-06-14

Skaiciau, kai buvau paaugle. Labai labai patiko

2008-08-19

leidžia visi, kuriems fantastika ir baigiasi Velsu

2008-08-15

jAU NUSBODO

2008-08-14

Klasika, super!!!

2008-08-04

Moraliskai pasenusi

2008-08-03

super

2008-07-31

Man 16 ir man neptiko

2008-07-30

Net keista, kad taip bogai vertinate. Skaiciau pauglysteje ir man LABAI LABAI patiko. Tai labai geras kurinys \"vyresnio amziaus vaikams\"

2008-07-28

Klasika, bet jau keliskart skaityta.

2008-07-27

Sena seniena

Parašykite atsiliepimą apie "Pasaulių karas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Pasaulių karas, kurią skaitytojams dovanoja Herbert George Wells. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Herbert George Wells su knyga Pasaulių karas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Pasaulių karas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Herbert George Wells. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Pasaulių karas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pasaulių karas" perkama kartu