Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Pasitikėjimo savimi galia

-40% su kodu: PATOGU
Kaina: 7,23 €
Kaina su kodu: 4,34 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2024-04-30 7.23 InStock
Į krepšelį 4,34 € -40% su kodu
PATOGU

Knygos "Pasitikėjimo savimi galia" aprašymas

Lyderystės ekspertas, lektorius ir rašytojas Brian Tracy knygoje „Pasitikėjimo savimi galia“ pasakoja, kaip išmokti svarbiausio dalyko, nuo kurio priklauso sėkmė ir pasitenkinimas gyvenimu – kaip išmokti tikėti savimi. Kodėl vieniems žmonėms sekasi labiau nei kitiems? Nes jie pasitiki savimi!

Kokį tikslą sau iškeltumėte, jei žinotumėte, kad jums tikrai pavyks? Kokius nuostabius dalykus norėtumėte nuveikti savo gyvenime, jei būtumėte garantuoti savo sėkme, kad ir ką bebandytumėte?

Pasitikėjimas savimi lemia tikslus, kuriuos sau keliame, energiją ir ryžtą, kuriuos skiriame tiems tikslams pasiekti ir atkaklumą, kuriuo apsiginkluojame įveikdami kliūtis. Paveikioje ir praktiškoje Brian Tracy knygoje „Pasitikėjimo savimi galia“, remiamasi darbu, nuveiktu drauge su daugiau nei 5 milijonais vadovų, verslininkų, pardavimų specialistų ir ambicingų žmonių daugiau nei 60-yje šalių. Jūs taip pat galite išmokti pasitikėti savimi bet kokioje gyvenimo srityje.

„Pasitikėjimo savimi galia“ padės lavinti savo protą galvojant taip, kaip tai daro savo sričių geriausieji. Pamažu sukursite ir išlaikysite vis aukštesnį pasitikėjimo savimi lygį bet kurioje srityje, kuri jums svarbi. Pasitikėjimas savimi leis išeiti iš komforto zonos ir išdrįsti rizikuoti neturint garantijų. Knygos autorius Brian Tracy žingsnis po žingsnio aiškina, kaip padėti pamatus visą gyvenimą trunkančiam pasitikėjimui savimi. Išmoksite apibrėžti, ko iš tiesų norite ir išlaisvinti asmeninę galią tai pasiekti.

Knyga „Pasitikėjimo savimi galia“ moko:
- Išsigryninti ir nuosekliai vadovautis savo vertybėmis, kad taptumėte geriausia savo paties versija;
- Nusistatyti aiškius tikslus ir užsirašyti planus, kad juos įgyvendintumėte;
- Įsipareigoti tapti meistru savoje srityje ir visa gyvenimą tobulėti;
- Užprogramuoti savo pasąmonę pozityviai ir konstruktyviai reaguoti į bet kokią problemą ar sunkumą;
- Sumažinti silpnybių ir padidinti stiprybių skaičių;
- Išsiugdyti didesnę drąsą ir neįtikėtiną atkaklumą.

„Vienintelė savybė, kuri visus sėkmės principus padaro veiksmingus yra neįveikiamas pasitikėjimas savimi. Brian Tracy parodo, kaip užsiauginti tokį pasitikėjimą, kad taptumėte nesustabdomas“.
Jack Canfield, knygos „Sėkmės principai“ autorius, knygos „Atgaiva sielai“ bendraautorius

Brian Tracy – pardavimų ir lyderystės ekspertas, daugiau nei 50 bestselerių autorius, jo knygos verčiamos į 38 kalbas. Įkūrė kompaniją Brian Tracy International, kuri veda mokymus asmenims ir organizacijoms. Jis pats taip pat veda mokymus ir seminarus įvairiose šalyse, yra konsultavęs daugiau nei 1000 kompanijų ir daugiau nei 5 milijonus žmonių.

Vertė Judita Čirvinskienė

TURINYS

Įvadas

Žingsnis į zoną be baimės / IV

1 SKYRIUS
Pasitikėjimo savimi pagrindas / 1

2 SKYRIUS
Tikslas ir asmeninė galia / 13

3 SKYRIUS
Kompetencijos ir asmeninio meistriškumo siekimas / 33

4 SKYRIUS
Pasitikėjimo savimi žaidimas / 55

5 SKYRIUS
Išnaudok stipriąsias puses / 75

6 SKYRIUS
Pergalė prieš sunkumus / 97

7 SKYRIUS
Pasitikėjimo savimi taikymas praktikoje / 113


  • Autorius: Brian Tracy
  • Leidėjas: Tobulėjimo projektai
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 134
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099569154

Parašykite atsiliepimą apie "Pasitikėjimo savimi galia"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Sėkmės istorijų knygos

Brian Tracy pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Pasitikėjimo savimi galia", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Pasitikėjimo savimi galia" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Pasitikėjimo savimi galia" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Pasitikėjimo savimi galia"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Brian Tracy tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pasitikėjimo savimi galia" perkama kartu