Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Paskutinis lokys

Kaina: 18,49 €
Kaina su kodu: 16,64 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-06-30 18.49 InStock
Į krepšelį 16,64 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Paskutinis lokys“ aprašymas

Knyga „Paskutinis lokys“ skirta vaikams nuo 8 metų.

Lokių saloje nebeliko baltųjų lokių. Bent jau taip tikina Eipril tėtis, kuris atvyko į Arktį atlikti svarbių mokslinių tyrimų apie klimato kaitą. Tačiau kartu su juo į ekspediciją pasiimta vienuolikametė duktė netikėtai susitinka peralkusį, sužeistą, vienišą, atskirtą nuo savo artimųjų lokį. Pasiryžusi jam padėti, Eipril pradeda svarbiausią savo gyvenimo žygį.

Ši jaudinanti istorija apie mergaitės drąsą, nesavanaudiškumą ir užsimezgusį ryšį su lokiu nepaliks abejingų ir prikaustys skaitytojo dėmesį nuo pat pirmųjų puslapių.

Knygoje „Paskutinis lokys“ perduodama svarbi mintis, kad kiekvienas žmogus – net pats mažiausias ar silpniausias – gali padaryti lemtingą žingsnį ir pakeisti pasaulį. Pasakojimas apie Eipril svarbus mums, nykstantiems gyvūnams, visai planetai.

Knyga „Paskutinis lokys“ tapo tarptautiniu bestseleriu ir yra išversta į 25 kalbas. Už šį kūrinį autorė Hannah Gold pelnė prestižinius literatūros apdovanojimus.


  • Autorius: Hannah Gold
  • Iliustratorius: Levi Pinfold
  • Leidėjas: Apkabink mėnulį
  • Išleidimo metai: 2024
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • Formatas: 13x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098252194
  • Vertėjas: Indrė Makauskaitė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie „Paskutinis lokys“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Paskutinis lokys“, kurį pristato Hannah Gold. Siūlome ne tik išsamų „Paskutinis lokys“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Hannah Gold. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Paskutinis lokys“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Paskutinis lokys“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Paskutinis lokys“ perkama kartu