NUOLAIDOS sumuojasi! Papildoma 5% nuolaida viskam su kodu: PAPARTIS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Paskutinis mamos apkabinimas

4.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 12,99 €
Kaina su kodu: 3,90 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
2022-02-28 Skaitytojas

Idomi,jautri knyga,kas myli gamta,manau turetu patikti si knyga!?


2024-06-30 12.99 InStock
Į krepšelį 3,90 € -70% su kodu
PATOGU

Knygos „Paskutinis mamos apkabinimas“ aprašymas

Primatų tyrinėtojas, etologas ir zoologas Frans de Waal jau keturiasdešimt metų stebi ir analizuoja gyvūnų elgesį. Knygoje „Paskutinis mamos apkabinimas“ jis atsako į daugeliui kylantį klausimą ar gyvūnai jaučia emocijas.

Autorius knygą pradeda nuo šimpanzės vardu Mama istorijos. 59 metų šimpanzė buvo jau arti mirties – ji atsisakė valgyti, gerti, vien tik gulėjo susisukusi į kamuoliuką. Daugiau nei keturiasdešimt metų ją pažinojęs mokslininkas Jan van Hooff atvyko atsisveikinti su sena drauge. Senutė, tiesiog nušvito pamačiusi savo bičiulį. Ji šiek tiek atsigėrė ir ėmė myluoti savo draugą – seniau užsimezgęs draugų ryšys buvo akivaizdus. Knygoje aprašytą jautrų epizodą galima rasti ir „Youtube“ svetainėje. Vien jau šis įvykis įrodo, kad primatai jaučia lygiai tokius pačius jausmus bei emocijas, kaip ir mes.

Žmonės nėra vienintelė rūšis, turinti meilės, neapykantos, baimės, gėdos, kaltės, džiaugsmo, pasibjaurėjimo ir empatijos jausmą. Mes su gyvūnais esame susiję daug labiau nei manome. Pasitelkdamas nenuginčijamus pavyzdžius autorius griauna įsigalėjusį žmonių skepticizmą gyvūnų emocijų atžvilgiu. Knyga iliustruota paties zoologo piešiniais bei nuotraukomis. Nors didžioji tyrimo dalis skirta primatams, tačiau rašytojas į savo tyrimą įtraukė ir kitus gyvūnus – žuvis, paukščius, arklius, žiurkes.

„Paskutinis mamos apkabinimas“ – patiks visiems besidomintiems mus supančiu pasauliu, žmonėms, kurie nori geriau perprasti savo gyvūnus ir jaučiantiems, kad apie gyvąją gamtą dar labai daug ko nežinome. Jei vis dar galvojate, kad gyvūnai vadovaujasi vien tik instinktais ir skeptiškai žiūrite į mintį, kad jie turi emocijas, tai labai tikėtina, kad ši knyga sulaužys nusistatymą.

Olandas Frans de Waal gimė 1948-tais metais. Jis yra žymus primatologas ir etologas, primatų elgesio profesorius Atlantos Emory universitete. Savo tyrimų centre autorius gilinasi į gyvūnų socialinį elgesį, įskaitant konfliktų sprendimą, bendradarbiavimą, baimę dėl nelygybės ir dalijimąsi maistu. Autorius parašė daugybę mokslinių straipsnių ir išleido šešiolika knygų apie gyvūnų elgesį bei ryšį su žmonėmis. Už originalų ir suprantamą mokslinių knygų stilių rašytojas 2020-tais metais buvo apdovanotas prestižine „PEN / EO Wilson Literary Science Writing Award“ premija.

Iš anglų kalbos vertė Rasa Dirgėlė


  • Autorius: Frans de Waal
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 408
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094274251

2022-02-28

Idomi,jautri knyga,kas myli gamta,manau turetu patikti si knyga!?

Parašykite atsiliepimą apie „Paskutinis mamos apkabinimas“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Mokslo populiarinimo knygos

Frans de Waal pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Paskutinis mamos apkabinimas“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Paskutinis mamos apkabinimas“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Paskutinis mamos apkabinimas“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Paskutinis mamos apkabinimas“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Frans de Waal tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Paskutinis mamos apkabinimas“ perkama kartu