0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pastovumas ir tėkmė. Kultūros fenomenologijos apybraižos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 4.99 SoldOut

Knygos "Pastovumas ir tėkmė. Kultūros fenomenologijos apybraižos" aprašymas

Ši knyga - daugiaplanis lietuvių filosofo, gyvenančio ir dirbančio JAV, kūrybos pristatymas.Parašykite atsiliepimą apie "Pastovumas ir tėkmė. Kultūros fenomenologijos apybraižos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Pastovumas ir tėkmė. Kultūros fenomenologijos apybraižos", kurią skaitytojams dovanoja Algis Mickūnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Algis Mickūnas su knyga "Pastovumas ir tėkmė. Kultūros fenomenologijos apybraižos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pastovumas ir tėkmė. Kultūros fenomenologijos apybraižos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Algis Mickūnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pastovumas ir tėkmė. Kultūros fenomenologijos apybraižos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pastovumas ir tėkmė. Kultūros fenomenologijos apybraižos" perkama kartu