0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pavogtas romanas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Pavogtas romanas


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 8.27 SoldOut
Knygos "Pavogtas romanas" aprašymas
Romano herojus Ivanas Kalikinas - knygos autoriaus Mikhailo Anikino (to paties, iš kurio Danas Brownas pavogė „Da Vinčio kodo“ idėjas) alter ego. Jis - muziejaus bendradarbis, mokslininkas, poetas ir rašytojas, o taip pat ir dailininkas, garsėjantis itin įdomia genealogija. Kalikinas parašė nūdienos civilizaciją pliekiantį romaną, kurio pasirodymas prilygtų bombos sprogimui. Gandai apie tokį rankraštį pasiekė aukščiausius valdžios sluoksnius tiek Rusijoje, tiek JAV. Prasideda rankraščio (ir jo autoriaus) medžioklė. „Pavogtame romane“ taip pat atsiranda vietos Da Vinčio „Monos Lizos“ analizei bei kontraversiškoms „Tykiojo Dono“ autorystės problemoms.
Iš rusų kalbos vertė Ramunė Daugėlienė.

  • Autorius: Mikhail Anikin
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2006
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • Formatas: 14x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955-7000-4-1

Parašykite atsiliepimą apie "Pavogtas romanas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Pavogtas romanas, kurią skaitytojams dovanoja Mikhail Anikin. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Mikhail Anikin su knyga Pavogtas romanas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Pavogtas romanas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Mikhail Anikin. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Pavogtas romanas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pavogtas romanas" perkama kartu