NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Pavojingas žvirblių skrydis. Apie gamtosaugą (serija „APIE... “)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 1.45 SoldOut

Knygos "Pavojingas žvirblių skrydis. Apie gamtosaugą (serija „APIE... “)" aprašymas

PAVOJINGAS ŽVIRBLIŲ SKRYDIS — knygelė apie tai, kaip svarbu saugoti gamtą. Du smalsūs žvirbliai — Striksius ir Čirškius — leidžiasi į pavojingą kelionę, kurios metu aptinka daugybę užterštų gamtos kampelių, kur kankinasi arba žūva gyvūnai ir augalai. Ar žinai, kas labiausiai kenkia drugeliui? O sraigei? Kas nutinka žuvytėms, kai į jų upelį žmonės supila tepalus? Kaip jaučiasi paukštelis, įsipainiojęs į meškeriotojų primėtytus valo gniužulus? Jeigu dar neteko apie tai girdėti, tai perskaitęs šį pasakojimą tikrai tapsi gamtos draugu ir kitiems neleisi teršti mūsų visų namų.

Dailininkė Dalia Baltrušaitienė ir Rasa Teišerskienė.

  • Autorius: Česlovas Navakauskas
  • Leidėjas: Šviesa
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 16
  • Formatas: 20x29, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 5430049232

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pavojingas žvirblių skrydis. Apie gamtosaugą (serija „APIE... “)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Pavojingas žvirblių skrydis. Apie gamtosaugą (serija „APIE... “)", Česlovas Navakauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Česlovas Navakauskas su knyga "Pavojingas žvirblių skrydis. Apie gamtosaugą (serija „APIE... “)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pavojingas žvirblių skrydis. Apie gamtosaugą (serija „APIE... “)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Česlovas Navakauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pavojingas žvirblių skrydis. Apie gamtosaugą (serija „APIE... “)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pavojingas žvirblių skrydis. Apie gamtosaugą (serija „APIE... “)" perkama kartu