0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pergalės technika: kaip žaidybinis mąstymas gali pakeisti jūsų organizaciją

  • Nuolaida knygai -69%
Kaina internetu: 3,99 €
Kaina knygyne: 12,79 €*
Sutaupote: 8.80 € (69%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Pergalės technika: kaip žaidybinis mąstymas gali pakeisti jūsų organizaciją


2021-05-31 3.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pergalės technika: kaip žaidybinis mąstymas gali pakeisti jūsų organizaciją" aprašymas

Milijonai žaidėjų visame pasaulyje žaidžia "World of Warcraft", "FarmVille", "Scrabble" ir begalę kitų žaidimų, kasmet generuodami milijardus dolerių pajamų. Apgalvota ir meistriška šių žaidimų konstrukcija yra paremta dešimtmečius trukusiais motyvacijos ir psichologijos tyrimais: gerai sukurtas žaidimas paliečia pačią žmogaus psichikos šerdį, kurioje ir gimsta motyvacija.

Knygos "Pergalės technika: kaip žaidybinis mąstymas gali pakeisti jūsų organizaciją" autoriai Kevinas Werbachas ir Danas Hunteris įtikinamai aiškina, kad ne tik žaidimų gamintojai gali gauti naudos iš žaidimų kūrimo, ir atskleidžia, kaip žaidybinis mąstymas gali motyvuoti darbuotojus, klientus ir pakeisti jūsų verslą.

Žaidimų sąvoka verslo ar kitokio pobūdžio organizacijose iš pirmo žvilgsnio gali skambėti nerimtai. Tačiau tik iš pirmo žvilgsnio. Šioje knygoje aprašomas būdas, kaip integruoti atskirus žaidimų elementus į organizacijos veiklos kontekstus taip, kad darbuotojai labiau įsitrauktų, mėgautųsi savo veikla ir kylančiais iššūkiais, su azartu imtųsi juos spręsti. Šis paveikus ir įdomus įtraukimo bei motyvavimo būdas vadinimas žaidybinimu.

Ar esate girdėję darbuotojus sakant: "jei tik darbas būtų kaip žaidimas"? Pritaikę šioje knygoje aprašytas žaidybinimo strategijas galite suteikti organizacijos darbuotojams daugiau motyvacijos, entuziazmo atlikti įvairias užduotis ir, svarbiausia, mėgautis ne tik pasiektais rezultatais, bet ir pačiu procesu.

"Džiaugiamės, kad Lietuvoje vis dažniau galime kalbėti apie sužaidybinimo praktikas ir jas diegti, gerinant organizacijos veiklos rezultatus. Tikime, jog ši knyga padės daugiau organizacijų atrasti ir pažinti žaidybinimo teikiamas galimybes."
Mindaugas Grajauskas, OVC Consulting konsultantas ir žaidybinių produktų vadovas


  • Autorius: Kevin Werbach, Dan Hunter
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415024087

Parašykite atsiliepimą apie "Pergalės technika: kaip žaidybinis mąstymas gali pakeisti jūsų organizaciją"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Vadybos knygos

Kevin Werbach, Dan Hunter parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Pergalės technika: kaip žaidybinis mąstymas gali pakeisti jūsų organizaciją, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Pergalės technika: kaip žaidybinis mąstymas gali pakeisti jūsų organizaciją aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Pergalės technika: kaip žaidybinis mąstymas gali pakeisti jūsų organizaciją už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Pergalės technika: kaip žaidybinis mąstymas gali pakeisti jūsų organizaciją? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Kevin Werbach, Dan Hunter tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pergalės technika: kaip žaidybinis mąstymas gali pakeisti jūsų organizaciją" perkama kartu