⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Koučingo technikos (2-oji papildyta laida)

4.3
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 13,99 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2016-03-16 Anton

Man tai viena geresnių tokio pobūdžio knygų.


2023-09-30 13.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Koučingo technikos (2-oji papildyta laida)" aprašymas

Tomas Misiukonis – kompanijos OVC Consulting partneris, akredituotas asmeninio ugdymo specialistas (ACC), priklausantis tarptautinei asmeninio ugdymo asociacijai ICF. Daugiau nei penkerius metus jis vadovauja individualioms asmeninio ugdymo sesijoms, rengia mokymus vadovams, padeda organizacijoms kurti asmeninio ugdymo iniciatyvas ir vystyti asmeninio ugdymo kultūrą. Baigęs Vilniaus ir Oxford Brookes universitetus, kur įgijo verslo vadybos ir asmeninio ugdymo praktikos magistro laipsnius.

"Koučingo technikos" – antroji autoriaus knyga, kurioje surinktos, išsamiai pristatytos ir praktiniais patarimais papildytos pačios įvairiausios koučingo technikos. Jos leis patobulinti koučingo pokalbius tiek pradedantiems, tiek įgudusiems koučingo specialistams.
Knygoje gausu tobulėjimą skatinančių klausimų, užduočių ir pratimų – jais savo veiklą praturtins mokytojai, dėstytojai, lektoriai ir visi, kurių darbas – ugdyti kitus.

"Nuolatinė abejonė – pirmas žingsnis savęs ugdymo ir ieškojimų link, o klausinėjimas ir atsakymų į pačius įvairiausius klausimus paieška yra esminė šiuolaikiško, smalsaus, nuolat besimokančio žmogaus savybė. Ši knyga pirmiausia skirta ieškantiems, ambicingiems, siekiantiems keistis ir keisti. Knygos skaitytojas skatinamas ne aklai kopijuoti, o suvokti ir pagal savo darbo stilių interpretuoti bei pri(si)taikyti tinkamas koučingo technikas."

Mykolo Romerio universiteto doc. dr. Aistė Dromantaitė
  • Autorius: Tomas Misiukonis
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415025848

Kiti taip pat domėjosi


2016-03-16

Man tai viena geresnių tokio pobūdžio knygų.

2015-10-06

Sveiki,
kada turėsite šią knygą?

2014-04-12

Kada ši knyga atsiras prekyboje?

Parašykite atsiliepimą apie "Koučingo technikos (2-oji papildyta laida)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vadybos knygos

Tomas Misiukonis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Koučingo technikos (2-oji papildyta laida)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Koučingo technikos (2-oji papildyta laida)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Koučingo technikos (2-oji papildyta laida)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Koučingo technikos (2-oji papildyta laida)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Tomas Misiukonis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Koučingo technikos (2-oji papildyta laida)" perkama kartu