Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Vadovas per 24 h. Gyvybiškai svarbūs patarimai augantiems vadovams

Kaina: 24,70 €
Kaina su kodu: 22,23 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
2024-01-03 Karolis

Nuostabi knyga! Įkvėpimas sulig kiekvienu praverstu puslapiu. Naudingi pastebėjimai ir patarimai, prasmingos įžvalgos. Rekomenduoju!


2024-07-31 24.703 InStock
Į krepšelį 22,23 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Vadovas per 24 h. Gyvybiškai svarbūs patarimai augantiems vadovams“ aprašymas

Knyga "Vadovas per 24 h. Gyvybiškai svarbūs patarimai augantiems vadovams" yra konkrečių praktinių patarimų vadovams rinkinys. Knygoje rasite įžvalgų ir pavyzdžių, kaip stiprinti savo vaidmenį komandoje, kaip elgtis sudėtingose vadovavimo situacijose, kaip ugdyti ir motyvuoti žmones.

Knyga "Vadovas per 24 h. Gyvybiškai svarbūs patarimai augantiems vadovams" skirta augantiems vadovams – ir tiems, kurie neseniai užėmė vadovaujančias pareigas, ir labiau patyrusiems lyderiams – kurie ieško, kaip galėtų praturtinti savo darbą su žmonėmis.

„Ši knyga pretenduoja tapti vadovų „stalo knyga“. Kartą perskaičius, ją galima atsiversti kaskart, iškilus konkrečioms situacijoms, kurioms spręsti reikalinga pagalba. Kartu ši knyga yra Lietuvos vadovų, šios knygos „bendraautorių“, aktualijų rinkinys, kuris įtraukia pavyzdžiais bei tyrimų rezultatais.
Kiekviena knygoje aptariama tema gausiai iliustruota klausimais, kurie skatina sustoti ir apgalvoti savo praktiką. Taip autoriai atskleidžia pagrindinę knygos idėją – dalindamiesi praktinėmis įžvalgomis skatina užmegzti ryšį su savimi, kitais ir išlikti atviriems įvairioms patirtims.“

Milda Autukaitė, Swedbank personalo tarnybos vadovė

„Jei šią knygą būčiau perskaitęs prieš 20 metų, kai pradėjau vadovo karjerą, daug klaidų ir nemalonių situacijų turbūt būčiau išvengęs, geriau supratęs savo ir kitų baimes bei galimybes.
Ši knyga – tarsi geras mentorius, kuris padeda suprasti, jog visi esame žmonės su savo jausmais, įpročiais, nuostatomis, o vadovaujant būtina kalbėtis ir girdėti, net tik klausytis. Puiki knyga visiems vadovams, kurie nori tobulėti ir drįsta sau pripažinti, kad augti dar yra kur.“

Skirmantas Mačiukas, CIRCLE K viceprezidentas, vykdantysis direktorius

Tomas Misiukonis yra OVC Consulting kompanijos partneris ir konsultantas. Savo darbinėje praktikoje jis individualiai konsultuoja vadovus, veda ugdymo ir lyderystės mokymus. Tomas taip pat yra knygų „Koučingo praktika vadovams“, „Koučingo technikos“ autorius, knygų „Dėmesio grupė“ ir „Boso valanda“ bendraautoris.

Almanta Jakštaitė-Vinkuvienė yra OVC Consulting partnerė ir darbuotojų įsitraukimo sprendimų organizacijose konsultantė. Pastaraisiais metais dirba su organizacijomis ir vadovais, ieškančiais „rakto“ žmonių motyvacijai ir rezultatyvioms pastangoms darbe didinti; koordinuoja pagal tarptautinę metodiką atliekamus šios srities tyrimus.2024-01-03

Nuostabi knyga! Įkvėpimas sulig kiekvienu praverstu puslapiu. Naudingi pastebėjimai ir patarimai, prasmingos įžvalgos. Rekomenduoju!

Parašykite atsiliepimą apie „Vadovas per 24 h. Gyvybiškai svarbūs patarimai augantiems vadovams“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vadybos knygos

Almanta Jakštaitė-Vinkuvienė, Tomas Misiukonis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Vadovas per 24 h. Gyvybiškai svarbūs patarimai augantiems vadovams“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Vadovas per 24 h. Gyvybiškai svarbūs patarimai augantiems vadovams“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Vadovas per 24 h. Gyvybiškai svarbūs patarimai augantiems vadovams“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Vadovas per 24 h. Gyvybiškai svarbūs patarimai augantiems vadovams“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Almanta Jakštaitė-Vinkuvienė, Tomas Misiukonis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Vadovas per 24 h. Gyvybiškai svarbūs patarimai augantiems vadovams“ perkama kartu