Kalėdinė patogupirkti.lt MUGĖ - ieškantiems dovanų! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vadovas per 24 h. Gyvybiškai svarbūs patarimai augantiems vadovams

Kaina: 14,79 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-12-31 14.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vadovas per 24 h. Gyvybiškai svarbūs patarimai augantiems vadovams" aprašymas

Knyga "Vadovas per 24 h. Gyvybiškai svarbūs patarimai augantiems vadovams" yra konkrečių praktinių patarimų vadovams rinkinys.


Knygoje "Vadovas per 24 h. Gyvybiškai svarbūs patarimai augantiems vadovams" rasite įžvalgų ir pavyzdžių, kaip stiprinti savo vaidmenį komandoje, kaip elgtis sudėtingose vadovavimo situacijose, kaip ugdyti ir motyvuoti žmones.


Knyga "Vadovas per 24 h. Gyvybiškai svarbūs patarimai augantiems vadovams" skirta augantiems vadovams – ir tiems, kurie neseniai užėmė vadovaujančias pareigas, ir labiau patyrusiems lyderiams – kurie ieško, kaip galėtų praturtinti savo darbą su žmonėmis.


Tomas Misiukonis yra OVC Consulting kompanijos partneris ir konsultantas. Savo darbinėje praktikoje jis individualiai konsultuoja vadovus, veda ugdymo ir lyderystės mokymus. Tomas taip pat yra knygų „Koučingo praktika vadovams“, „Koučingo technikos“ autorius, knygų „Dėmesio grupė“ ir „Boso valanda“ bendraautoris.


Almanta Jakštaitė-Vinkuvienė yra OVC Consulting partnerė ir darbuotojų įsitraukimo sprendimų organizacijose konsultantė. Pastaraisiais metais dirba su organizacijomis ir vadovais, ieškančiais „rakto“ žmonių motyvacijai ir rezultatyvioms pastangoms darbe didinti; koordinuoja pagal tarptautinę metodiką atliekamus šios srities tyrimus.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vadovas per 24 h. Gyvybiškai svarbūs patarimai augantiems vadovams"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vadybos knygos

Tomas Misiukonis, Almanta Jakštaitė-Vinkuvienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Vadovas per 24 h. Gyvybiškai svarbūs patarimai augantiems vadovams", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Vadovas per 24 h. Gyvybiškai svarbūs patarimai augantiems vadovams" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Vadovas per 24 h. Gyvybiškai svarbūs patarimai augantiems vadovams" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Vadovas per 24 h. Gyvybiškai svarbūs patarimai augantiems vadovams"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Tomas Misiukonis, Almanta Jakštaitė-Vinkuvienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vadovas per 24 h. Gyvybiškai svarbūs patarimai augantiems vadovams" perkama kartu