0

Vadovas per 24 h. Gyvybiškai svarbūs patarimai augantiems vadovams

  • Nuolaida knygai -41%
Internetu: 12,99 €
Knygyne: 21,99 €*
Sutaupote: 9.00 € (41%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Vadovas per 24 h. Gyvybiškai svarbūs patarimai augantiems vadovams

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 416
  • ISBN ar kodas: 9785415024865

2020-05-31 12.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Knyga "Vadovas per 24 h. Gyvybiškai svarbūs patarimai augantiems vadovams" yra konkrečių praktinių patarimų vadovams rinkinys.


Knygoje "Vadovas per 24 h. Gyvybiškai svarbūs patarimai augantiems vadovams" rasite įžvalgų ir pavyzdžių, kaip stiprinti savo vaidmenį komandoje, kaip elgtis sudėtingose vadovavimo situacijose, kaip ugdyti ir motyvuoti žmones.


Knyga "Vadovas per 24 h. Gyvybiškai svarbūs patarimai augantiems vadovams" skirta augantiems vadovams – ir tiems, kurie neseniai užėmė vadovaujančias pareigas, ir labiau patyrusiems lyderiams – kurie ieško, kaip galėtų praturtinti savo darbą su žmonėmis.


Tomas Misiukonis yra OVC Consulting kompanijos partneris ir konsultantas. Savo darbinėje praktikoje jis individualiai konsultuoja vadovus, veda ugdymo ir lyderystės mokymus. Tomas taip pat yra knygų „Koučingo praktika vadovams“, „Koučingo technikos“ autorius, knygų „Dėmesio grupė“ ir „Boso valanda“ bendraautoris.


Almanta Jakštaitė-Vinkuvienė yra OVC Consulting partnerė ir darbuotojų įsitraukimo sprendimų organizacijose konsultantė. Pastaraisiais metais dirba su organizacijomis ir vadovais, ieškančiais „rakto“ žmonių motyvacijai ir rezultatyvioms pastangoms darbe didinti; koordinuoja pagal tarptautinę metodiką atliekamus šios srities tyrimus.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu