0

Perimenogalia

  • Nuolaida knygai -44%
Kaina internetu: 8,99 €
Kaina knygyne: 15,99 €*
Sutaupote: 7.00 € (44%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Perimenogalia

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 14x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • ISBN ar kodas: 9786094840609

2021-01-31 8.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Perimenogalia" aprašymas

Žaviai, linksmai ir suprantamai apie ypatingą moters amžiaus tarpsnį – tai būtinas gidas visoms moterims, kurioms daugiau nei 40, pasiruošusioms žengti į fizinius ir psichologinius pokyčius.

PERIMENOGALIA – terminas, apibūdinantis kiekvienos moters naujai atrastų SUPERGALIŲ laikotarpį, kuris ateina tada, kai žengiame į savo žydėjimą, atveriantį moters brandos grožį.

Paaugę vaikai, aiškūs tikslai ir norai – amžius, kai atsiranda laiko bei sugebėjimo tiesiog mėgautis gyvenimu ir jo teikiamais malonumais be daugybės apribojimų!

Jums – ne už kalnų 40-asis gimtadienis, o gal neseniai jį atšventėte? Atrodote nuostabiai, bet staiga pajutote, kad kažkas su jumis vyksta… Atsibudote vidury nakties išpilta prakaito? Negalite užmigti, nors esate visiškai išsekusi? Jūsų nuotaika svyruoja taip, kad ne tik kiti, bet ir pati savęs nebeatpažįstate? Nusiraminkite – dėl hormonų svyravimo visa tai visiškai normalu. Tiesiog atėjo premenopauzės laikas, kuomet keisti miego, nuotaikos ir kūno pokyčiai signalizuoja apie naują jūsų gyvenimo etapą.

Šoje knygoje "Perimenogalia" sužinosite kaip ir kodėl Jūsų kūnas keičiasi būtent taip, o ne kitaip, gausite gausybę pačių geriausių patarimų, kaip tapti puikiai pailsėjusia, švytinčia moterimi, kuri mėgaujasi gyvenimu. Miego joga, natūralūs papildai, dieta, pratimai ir, svarbiausia, hormonas estrogenas – perskaitysite apie viską, kas padės jums atrasti savo moteriškas supergalias, savo PERIMENOGALIĄ.

Sveikatos ir medicinos mokslų žurnalistė Katarina Wilk šioje knygoje pateikia ne tik faktus, bet ir aprašo savo asmeninę patirtį tam, kad įkvėptų stebuklingų galių ir padėtų paversti šį gyvenimo tarpsnį nuostabia žydinčia vasara.

Vos pasirodžiusi, ši knyga tapo fantastiškai populiari ir sulaukė neįsivaizduojamo žiniasklaidos dėmesio Švedijoje, Jungtinėje Karalystėje ir daugelyje kitų šalių.

Parašykite atsiliepimą apie "Perimenogalia"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos moterims

Katarina Wilk parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Perimenogalia, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Perimenogalia aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Perimenogalia už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Perimenogalia? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Katarina Wilk tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Perimenogalia" perkama kartu