0

Perimenogalia

  • Nuolaida knygai -41%
Internetu: 9,49 €
Knygyne: 15,99 €*
Sutaupote: 6.50 € (41%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Perimenogalia

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 14x20, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 176
  • ISBN ar kodas: 9786094840609

2020-07-31 9.49 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Žaviai, linksmai ir suprantamai apie ypatingą moters amžiaus tarpsnį – tai būtinas gidas visoms moterims, kurioms daugiau nei 40, pasiruošusioms žengti į fizinius ir psichologinius pokyčius.

PERIMENOGALIA – terminas, apibūdinantis kiekvienos moters naujai atrastų SUPERGALIŲ laikotarpį, kuris ateina tada, kai žengiame į savo žydėjimą, atveriantį moters brandos grožį.

Paaugę vaikai, aiškūs tikslai ir norai – amžius, kai atsiranda laiko bei sugebėjimo tiesiog mėgautis gyvenimu ir jo teikiamais malonumais be daugybės apribojimų!

Jums – ne už kalnų 40-asis gimtadienis, o gal neseniai jį atšventėte? Atrodote nuostabiai, bet staiga pajutote, kad kažkas su jumis vyksta… Atsibudote vidury nakties išpilta prakaito? Negalite užmigti, nors esate visiškai išsekusi? Jūsų nuotaika svyruoja taip, kad ne tik kiti, bet ir pati savęs nebeatpažįstate? Nusiraminkite – dėl hormonų svyravimo visa tai visiškai normalu. Tiesiog atėjo premenopauzės laikas, kuomet keisti miego, nuotaikos ir kūno pokyčiai signalizuoja apie naują jūsų gyvenimo etapą.

Šoje knygoje "Perimenogalia" sužinosite kaip ir kodėl Jūsų kūnas keičiasi būtent taip, o ne kitaip, gausite gausybę pačių geriausių patarimų, kaip tapti puikiai pailsėjusia, švytinčia moterimi, kuri mėgaujasi gyvenimu. Miego joga, natūralūs papildai, dieta, pratimai ir, svarbiausia, hormonas estrogenas – perskaitysite apie viską, kas padės jums atrasti savo moteriškas supergalias, savo PERIMENOGALIĄ.

Sveikatos ir medicinos mokslų žurnalistė Katarina Wilk šioje knygoje pateikia ne tik faktus, bet ir aprašo savo asmeninę patirtį tam, kad įkvėptų stebuklingų galių ir padėtų paversti šį gyvenimo tarpsnį nuostabia žydinčia vasara.

Vos pasirodžiusi, ši knyga tapo fantastiškai populiari ir sulaukė neįsivaizduojamo žiniasklaidos dėmesio Švedijoje, Jungtinėje Karalystėje ir daugelyje kitų šalių.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu