NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Peštukai voveriukai

Kaina: 8,19 €
Kaina su kodu: 7,37 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 8.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Peštukai voveriukai" aprašymas

Populiarių vaikiškų knygelių autorės Rachel Bright ir iliustratoriaus Jim Field sukurta istorija „Peštukai voveriukai“ žada puikią nuotaiką ir pamokančią istoriją.

Viršelyje matome du voveriukus Džiugą ir Beną. Jau iš jų snukučių galima atspėti, kad bičiuliai yra suirzę ir vienas kitam nedraugiški. Tad kas gi nutiko?

Miškas ėmė puoštis rudeniškomis spalvomis. Vasara eina į pabaigą ir miško žvėreliai suskubo ruoštis žiemai. Jie kaupė gamtos gėrybes, į savo atsargų saugyklas nešė grybus, riešutus ir giles. Tik vienas Džiugas visiškai nesirūpino tuo, ką valgys kai orai visai atšals. Jis išdykavo, lakstė, ieškojo nuotykių, o pasiruošimą žiemai vis atidėliojo. Ir vieną dieną suprato, kad jo aruodai tušti, o pilvas gurgia iš alkio.

Gera žinia! Džiugas pastebėjo užsilikusį pušies kankorėžį! Tai paskutinis kankorėžis miške šį sezoną ir voveriukas nusprendžia jį nugvelbti.

Tuo tarpu kitas voveriukas Benas buvo daug atsakingesnis ir žiemai ruošėsi rimtai. Jo sandėliukas pilnas miško gėrybių, tačiau sąraše tikrindamas ko trūksta, Benas pastebėjo, kad dar nerado pušies kankorėžio! Pedantas voveriukas, norėdamas užbaigti darbą, nusprendžia surasti gėrybę, bet mes jau žinome, kad miške liko tik vienas vienintelis kankorėžis!

Ir čia prasideda Beno bei Džiugo lenktynės dėl skanėsto. Voveriukams teks peštis, bėgti, skubėti, vytis nukritusį kankorėžį. Ir dar jie patirs didžiulį pavojų, kuriame išbandys draugystę ir galiausiai supras, kas gyvenime svarbu, o kas ne. Na, o skaitytojams knygelė „Peštukai voveriukai“ siunčia žinutę, kaip gera yra dalintis tuo, ką turi.

Autorės Rachel Bright tekstas yra eiliuotas ir nuotaikingas, o iliustratoriaus Jim Field piešinukai itin mieli ir išraiškingi – voveriukų emocijos atsispindi jų snukučiuose, todėl vaikams ypač patiks sekti istorijos vingius ir pergyventi kartu su veikėjais.

Rachel Bright – populiarių vaikiškų knygelių autorė. Ji mokėsi grafikos Kingstono universitete. Rašytojos šmaikštus stilius lėmė daugybę apdovanojimų ir augantį pripažinimą iliustruotų knygų vaikams pasaulyje.

Jim Field yra apdovanojimus pelnęs iliustratorius, personažų dizaineris ir animacijos režisierius. Nuo muzikos vaizdo įrašų iki reklamos ir iliustruotų knygų – Jim dirbo prie daugybės projektų.

Iš anglų kalbos vertė Reda Puodžiukė


  • Autorius: Rachel Bright, Jim Field
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 25
  • Formatas: 22x27, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094792984

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Peštukai voveriukai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Peštukai voveriukai", kurį pristato Jim Field, Rachel Bright. Siūlome ne tik išsamų "Peštukai voveriukai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jim Field, Rachel Bright. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Peštukai voveriukai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Peštukai voveriukai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Peštukai voveriukai" perkama kartu