Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Petro ir Audronės Ilgevičių etnokosmogoninė sakralinių lauko akmenų statinių sodyba

Kaina: 42,36 €
Kaina su kodu: 38,12 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 42.36 InStock
Į krepšelį 38,12 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Petro ir Audronės Ilgevičių etnokosmogoninė sakralinių lauko akmenų statinių sodyba" aprašymas

Ši knyga „Petro ir Audronės Ilgevičių etnokosmogoninė sakralinių lauko akmenų statinių sodyba“ skirta šviesaus atminimo Petro Ilgevičiaus (Pètros) sukurtam unikaliam kūriniui – sakralinių statinių iš lauko akmenų sodybai Ažušiliuose, kurią galima pavadinti ir jo Širdies knyga, parašyta veikiančiomis akmeninėmis raidėmis ant savo mylimos Tėvynės žemės.

Tai etnokosmogoninė šventykla po atviru dangumi, dabartyje tęsianti kūrybiškai atgaivintas senųjų aisčių tradicijas, kartu įkūnijanti antropoteosofinę pasaulėžiūrą ir Sąmoningumo idėją.

Knygoje „Petro ir Audronės Ilgevičių etnokosmogoninė sakralinių lauko akmenų statinių sodyba“ rasite informacijos apie senąjį aisčių Tikėjimą, senąsias šventvietes ir jų energiją. Sužinosite, kas yra sakralinis statinys, kokie reikalavimai keliami jo statymo procesui ir statytojams, kad jis iš tiesų veiktų. Joje pateiktas ir detalus, vaizdžiai dokumentuotas pasakojimas, kaip vyko sakralinių statinių statymas Ažušiliuose, kokia konkrečių statinių paskirtis ir galimas poveikis. Paskutinėje knygos dalyje įdėti atsiliepimai ir mintys tų, kurie lankėsi šioje vietoje ir jiems ji svarbi ir brangi.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Petro ir Audronės Ilgevičių etnokosmogoninė sakralinių lauko akmenų statinių sodyba"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Namų statyba, įrengimas, priežiūra ir dizainas

Audronė Ilgevičienė - Astrėja, Petras Ilgevičius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Petro ir Audronės Ilgevičių etnokosmogoninė sakralinių lauko akmenų statinių sodyba", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Petro ir Audronės Ilgevičių etnokosmogoninė sakralinių lauko akmenų statinių sodyba" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Petro ir Audronės Ilgevičių etnokosmogoninė sakralinių lauko akmenų statinių sodyba" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Petro ir Audronės Ilgevičių etnokosmogoninė sakralinių lauko akmenų statinių sodyba"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Audronė Ilgevičienė - Astrėja, Petras Ilgevičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Petro ir Audronės Ilgevičių etnokosmogoninė sakralinių lauko akmenų statinių sodyba" perkama kartu