Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Pilnos akys miego. Vakaro pasakos žiovaujantiems mažyliams

Kaina: 8,40 €
Kaina su kodu: 7,56 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-05-31 8.404 InStock
Į krepšelį 7,56 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Pilnos akys miego. Vakaro pasakos žiovaujantiems mažyliams“ aprašymas

Švelnios ir nuoširdžios pasakėlės palydėti mažyliams į sapnų šalį.

Apie drambliuką, trokštantį visiems padėti, apie bailų drakoniuką, kuris svajoja tapti drąsuoliu, apie geraširdį meškiuką, kuriam nesmagu, kai kitiems liūdna, ir apie banginiuką, kuris grožisi saulėlydžiais, užuot dūkęs, todėl yra vienišas.

Pasakėlės tokios mielos, kad mažylis prašys jas dar kartą perskaityti... paskui dar kartą... ir dar.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „Pilnos akys miego. Vakaro pasakos žiovaujantiems mažyliams“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pasakos prieš miegą

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Pilnos akys miego. Vakaro pasakos žiovaujantiems mažyliams“, kurį pristato Izzy Down, Timothy Knapman, Tiya Hall. Siūlome ne tik išsamų „Pilnos akys miego. Vakaro pasakos žiovaujantiems mažyliams“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Izzy Down, Timothy Knapman, Tiya Hall. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Pilnos akys miego. Vakaro pasakos žiovaujantiems mažyliams“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Pilnos akys miego. Vakaro pasakos žiovaujantiems mažyliams“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Pilnos akys miego. Vakaro pasakos žiovaujantiems mažyliams“ perkama kartu