0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kiškutis Mikutis ir geležinis kirminas

Kaina internetu: 7,99 €
Kaina knygyne: 9,29 €*
Sutaupote: 1.30 € (14%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 7.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kiškutis Mikutis ir geležinis kirminas" aprašymas

Knygelėje rasite tris linksmas pasakėles apie tai, kaip kiškutis Mikutis susipažįsta su namų aplinka, išmoksta deramo elgesio, liūdi ir džiaugiasi, sapnuoja ir myli, pažįsta spalvas. Šioje knygelėje sužinosite, kas Mikučio namuose nutiko trečiadienį.

Trečiadienio knygelėje – linksmos pasakėlės apie tai, kaip kiškutis Mikutis sužinojo, kas yra traukinys, suprato, jog ir bloga diena baigiasi gerai, ir išmoko pažinti juodą spalvą. Klausydamasis šių pasakėlių mažylis geriau suvoks supantį pasaulį, savo jausmus ir spalvas.



Parašykite atsiliepimą apie "Kiškutis Mikutis ir geležinis kirminas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kiškutis Mikutis ir geležinis kirminas", kurį parašė Rasa Dmuchovskienė. Siūlome ne tik išsamų "Kiškutis Mikutis ir geležinis kirminas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Rasa Dmuchovskienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kiškutis Mikutis ir geležinis kirminas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kiškutis Mikutis ir geležinis kirminas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kiškutis Mikutis ir geležinis kirminas" perkama kartu