NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Požiūrio taškas į mano autorinę veiklą

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-03-31 1.45 SoldOut

Knygos "Požiūrio taškas į mano autorinę veiklą" aprašymas

Danų mąstytojas Sorenas Kierkegaard'as (1913-1855), egzistencinės filosofijos pradininkas, turėjo ypatingą savivokos dovaną. Siekdamas tapti tikrovės dalyviu, jis save vertino ir kaip Dievo palaimintąjį, ir kaip tikėjimo kankinį, ir kaip genijų turgamiestyje.
Ši knyga - tai hermeneutinis savęs kaip asmenybės ir kūrėjo įvertinimas, kupinas paradoksų, įžvalgų ir netikėtumų.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Požiūrio taškas į mano autorinę veiklą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Požiūrio taškas į mano autorinę veiklą", Soren Kierkegaard. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Soren Kierkegaard su knyga "Požiūrio taškas į mano autorinę veiklą" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Požiūrio taškas į mano autorinę veiklą" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Soren Kierkegaard. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Požiūrio taškas į mano autorinę veiklą" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Požiūrio taškas į mano autorinę veiklą" perkama kartu