Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Pradėkime nuo klausimo KODĖL. Kaip puikūs lyderiai įkvepia veikti

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 13,06 €
Kaina su kodu: 7,84 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-04-26 Tomas

Puiki, įžvalgi knyga.


2024-05-31 13.06 InStock
Į krepšelį 7,84 € -40% su kodu
PATOGU

Knygos „Pradėkime nuo klausimo KODĖL. Kaip puikūs lyderiai įkvepia veikti“ aprašymas

Simon Sinek knygoje „Pradėkime nuo klausimo KODĖL. Kaip puikūs lyderiai įkvepia veikti“ nagrinėja, kodėl vieni žmonės ar organizacijos yra novatoriškesni, sėkmingesni ir pelningesni už kitus. Kodėl klientai ir darbuotojai tampa lojalesni nei kitur? Kodėl net ir sėkmingieji savo sėkmės nesugeba pakartoti vėl ir vėl?

Tokie žmonės kaip Martinas Liuteris Kingas jaunesnysis, Stivenas Džobsas ar broliai Raitai, gal ir neturi labai daug bendro, bet visi jie pradėjo nuo „kodėl“. Išsiaiškinę, kodėl daro tai, ką daro, jie sugebėjo įkvėpti aplinkinius ir pasiekti nepaprastų dalykų.

Analizuodamas žinomų pasaulio lyderių gyvenimą ir veiklą knygos „Pradėkime nuo klausimo KODĖL. Kaip puikūs lyderiai įkvepia veikti“ autorius Simon Sinek atrado, kad visi jie mąsto, elgiasi ir bendrauja panašiai – tai yra priešingai nei tą daro kiti. Autorius siūlo pagrindus, kuriais remiantis galėsite kurti sėkmingas organizacijas, vadovauti judėjimams ar įkvėpti žmones. Ir viskas prasideda nuo „kodėl“.

Visos organizacijos gali paaiškinti, ką jos daro. Kai kurie gali paaiškinti ir kaip jie tai daro, bet labai nedaugelis gali aiškiai suformuluoti, kodėl. Kodėl egzistuoja jūsų organizacija? Kodėl ji užsiima šia veikla? Kodėl klientai perka iš vienos ar kitos įmonės? Kodėl žmonės ištikimi vieniems lyderiams, o kitiems ne?

Tie, kurie pradeda nuo „kodėl“, niekada nemanipuliuoja – jie įkvepia. Žmonės juos seka ne todėl, kad privalo, o todėl, kad nori. Remdamasis įvairiomis realaus gyvenimo istorijomis Simon Sinek knygoje parodo, ko iš tikrųjų reikia norint vadovauti ir įkvėpti.

Asmeninio tobulėjimo žanro knyga „Pradėkime nuo klausimo KODĖL. Kaip puikūs lyderiai įkvepia veikti“ skirta visiems, norintiems įkvėpti kitus arba rasti ką nors, kas įkvėptų juos.

Simon Sinek – organizacijų ir vadovų konsultantas. Jo tikslas – inspiruoti žmones daryti tai, kas juos įkvepia. Netradicinis ir novatoriškas Sinek požiūris į verslą ir lyderystę atkreipė tarptautinį dėmesį ir jis sulaukė kvietimų susitikti su daugybe lyderių ir organizacijų, įskaitant „Microsoft“, MARS, „Intel“, Jungtinių Valstijų kariuomenę, JAV kongreso narius ir kt.

Iš anglų kalbos vertė Sigrida Rupšytė

Domina asmeninio tobulėjimo knygos? Kviečiame „Pradėkime nuo klausimo KODĖL“ įsigyti internetu. Pirkti online siūlome ir kitos įvairios literatūros, kurioje laukia įdomūs siužetai, veikėjai ar vaizdingi aprašymai. Rinktis jums! Daug šių leidinių įsigysite pigiau, nes išpardavimų ir akcijų metu kainos itin sumažėja. Santraukos, trumpi aprašymai, ištraukos, nurodytas puslapių skaičius ir kita informacija padės išsirinkti. Jei šių detalių neužtenka, pasidomėkite apžvalgomis bei atsiliepimais!


  • Pavadinimas originalo kalba: Start with Why: How Great Leaders Inspire Everyone to Make Action
  • Autorius: Simon Sinek
  • Leidėjas: Eugrimas
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 278
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094374203
  • Vertėjas: Sigrida Rupšytė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2021-04-26

Puiki, įžvalgi knyga.

2021-04-20

Svarbiausias faktas, į kurį bando atkreipti dėmesį knygos autorius yra tai, kad tai kas yra komunikuojama (tiek paties žmogaus ar įmonės) turi būti pačių tikima, suprantama ir priimama, nes JIE tuo tiki (o ne kažkas liepė tuo tikėti). Tai labai įkvepianti, pamokanti ir įžvalgi knyga, kurią rekomenduočiau visiems!

Parašykite atsiliepimą apie „Pradėkime nuo klausimo KODĖL. Kaip puikūs lyderiai įkvepia veikti“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lyderystės knygos

Simon Sinek pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Pradėkime nuo klausimo KODĖL. Kaip puikūs lyderiai įkvepia veikti“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Pradėkime nuo klausimo KODĖL. Kaip puikūs lyderiai įkvepia veikti“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Pradėkime nuo klausimo KODĖL. Kaip puikūs lyderiai įkvepia veikti“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Pradėkime nuo klausimo KODĖL. Kaip puikūs lyderiai įkvepia veikti“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Simon Sinek tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Pradėkime nuo klausimo KODĖL. Kaip puikūs lyderiai įkvepia veikti“ perkama kartu