0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

XXI amžiaus verslas

3.9
(7 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -27%
Kaina internetu: 12,99 €
Kaina knygyne: 17,69 €*
Sutaupote: 4.70 € (27%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-10-17 Vilius

Ar darote siuntima I Anglija?


2022-01-31 12.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "XXI amžiaus verslas " aprašymas

Robertas T. Kiyosakis yra multimilijonierius, investuotojas, verslininkas, lektorius ir bestselerių autorius. Būdamas 47-ių metų atsisakė aktyvaus dalyvavimo versle, įkūrė įmones „Cashflow Technologies“ ir „Rich Dad“ bei pradėjo finansinio edukatoriaus karjerą. Robertas T. Kiyosakis parašė 16 knygų, kurios išleistos bendru 27 milijonų egzempliorių tiražu.

Knygoje „XXI amžiaus verslas“ autorius tęsia savo misiją, kalbėdamas apie tai, kad „patikimų ir stabilių darbo vietų šiandien nebėra“ ir tai atsitiko dėl vieno priežasties – švietimo sistema besimokantiems neduoda adekvačių, realybei tinkančių finansinių žinių. Anot Roberto T. Kiyosakio, šiuolaikiniai žmonės neįsivaizduoja savo gyvenimo be samdomo darbo ir įrodo, kad, žvelgiant iš istorinės perspektyvos, galima elgtis kitaip. Agrarinėje epochoje daugelis žmonių buvo smulkūs verslininkai: mėsininkai, kepėjai, amatininkai, perduodantys savo verslą palikuonims. Knyga „XXI amžiaus verslas“ turėtų pakeisti skaitytojo supratimą apie pinigų uždirbimo taktikas, parodys būdų užsidirbti įvairovę ir atskleis, kurie iš jų yra geriausi ir naudingiausi.

Robertas T. Kiyosakis vardina, jo nuomone, pagrindines tėvų daromas klaidas. Tėvai vaikams liepia eiti į mokyklą, gerai mokytis, gauti teigiamus pažymius, rasti patikimą darbą su didele alga, naudotis privilegijomis ir nuolaidomis, ir leisti darbdaviui tavimi rūpintis. Realiame pasaulyje tokia taktika turtų neatneš, teigia Robertas T. Kiyosakis. Nei darbdavys, nei valstybė samdiniu nesirūpina ir nesirūpins. Tai kaipgi tapti turtingu?

Knygoje „XXI amžiaus verslas“ pateikiamas parastas, bet nelengvai įgyvendinamas atsakymas – reikia pakeisti mąstymo būdą ir rasti naujas uždarbio galimybes. Skaityti „XXI amžiaus verslą“ reikia tiems, kuriems nusibodo draskytis karjerinėje kovoje ir paklusti viršininkams. Ir tiems, kurie nori sukurti sėkmingą verslą naudojant patikimiausią rinkodarinę strategiją ir verslo modelį - tinklinę rinkodarą.

Šis verslo modelis kuria pasyviąsias pajamas. Norint jį pradėti, reikia palyginti nedaug investicijų. Lankstus grafikas, galimybė tobulėti – tai tik keletas iš daugybės tinklinės rinkodaros privalumų, aprašomų knygoje „XXI amžiaus verslas“.

Daugiau nei 100 milijonų žmonių visame pasaulyje sėkmingai dirba šiame versle. Tinklinės rinkodaros verslas jiems tapo ne tik pajamų šaltiniu, bet ir geriausia verslo įgūdžių bei asmeninio tobulėjimo mokykla. Perskaitę šią knygą jūs sužinosite, kaip šis verslo modelis gali pasitarnauti ir jums.

Iš anglų kalbos vertė Jurijus Clavas


  • Autorius: Robert Kiyosaki
  • Leidėjas: Eugrimas
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 188
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094373879

2021-10-17

Ar darote siuntima I Anglija?

2021-09-21

Tiems kas nesigaudo ir nežino kokios yra verslo galimybės

2021-07-27

Kiosakis tinka nebent laukinio kapitalizmo laikams, kai galima visaip laisvai manipuliuot... dabar, kai viskas suvaržyta, stebi VMI, tai visiškas š.

2020-06-13

Per kiek laiko atveštu ir kainą

2020-05-11

Verslo pradžiamokslis

2019-12-11

2019-11-13

Nuostabi knyga! Mokanti būtį šauniaisiais tinklinės rinkodaros verslininkais. Išmesti pinigai ir iššvaistytas laikas.

Parašykite atsiliepimą apie "XXI amžiaus verslas "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lyderystės knygos

Robert T. Kiyosaki pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "XXI amžiaus verslas ", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "XXI amžiaus verslas " aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "XXI amžiaus verslas " už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "XXI amžiaus verslas "? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Robert T. Kiyosaki tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "XXI amžiaus verslas " perkama kartu