Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

KNYGŲ RINKINYS. Lyderystės PAMOKOS. Kaip pasiklosi, taip išsimiegosi + herojaus kodas

4.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 8,31 €
Kaina su kodu: 4,15 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-07-21 Arūnė

Lengvai ir greit susiskaitė. Tik knygas būtų galima trumpinti iki prieš skyriuose pateiktomis citatomis. Turinys ir kokybė nepasikeistų.


2024-05-31 8.305 InStock
Į krepšelį 4,15 € -50% su kodu
PATOGU

Knygos „KNYGŲ RINKINYS. Lyderystės PAMOKOS. Kaip pasiklosi, taip išsimiegosi + herojaus kodas“ aprašymas

Williamas Harry McRavenas yra išėjęs į pensiją Jungtinių Valstijų karinio jūrų laivyno keturių žvaigždučių admirolas, buvęs Jungtinių Valstijų specialiųjų operacijų vyriausiasis vadas.

Jo motyvuojančio kalbos youtube surinko milijonus peržiūrų. Jeigu norite sužinoti, kodėl pasaulio užkariavimas prasideda nuo tobulai paklotos lovos, skaitykite Williamo H. McRaveno knygas.

Šiame knygų rinkinyje rasite dvi William H. McRaven knygas.

„Kaip pasiklosi, taip išsimiegosi. Maži dalykai, kurie gali pakeisti tavo gyvenimą… ir galbūt pasaulį“

„Herojaus kodas. Įspūdingų gyvenimų stulbinančios pamokos“Kiti taip pat domėjosi


2023-07-21

Lengvai ir greit susiskaitė. Tik knygas būtų galima trumpinti iki prieš skyriuose pateiktomis citatomis. Turinys ir kokybė nepasikeistų.

Parašykite atsiliepimą apie „KNYGŲ RINKINYS. Lyderystės PAMOKOS. Kaip pasiklosi, taip išsimiegosi + herojaus kodas“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lyderystės knygos

William H. McRaven pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „KNYGŲ RINKINYS. Lyderystės PAMOKOS. Kaip pasiklosi, taip išsimiegosi + herojaus kodas“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „KNYGŲ RINKINYS. Lyderystės PAMOKOS. Kaip pasiklosi, taip išsimiegosi + herojaus kodas“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „KNYGŲ RINKINYS. Lyderystės PAMOKOS. Kaip pasiklosi, taip išsimiegosi + herojaus kodas“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „KNYGŲ RINKINYS. Lyderystės PAMOKOS. Kaip pasiklosi, taip išsimiegosi + herojaus kodas“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, William H. McRaven tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „KNYGŲ RINKINYS. Lyderystės PAMOKOS. Kaip pasiklosi, taip išsimiegosi + herojaus kodas“ perkama kartu