NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Pragaro angelas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2008-09-22 Romas

Ralph ‚Sony‘ Barger, Keith Zimmermann, Kent Zimmerman\r\nPragaro angelas \r\n\r\n


Šiuo metu neparduodama

2024-03-31 3.76 SoldOut

Knygos "Pragaro angelas" aprašymas

Hell‘s Angels pavertė Harley Davidson motociklus tuo, kuo jie yra šiandien. Laisvės simboliu, pavydo, baimės ir pagarbos mišiniu. Po velnių, Hell‘s Angels yra LAISVĖ!
Dešimtys nuotraukų iš asmeninės Sonio Bargerio kolekcijos puikiai iliustruoja šokiruojantį keturių dešimtmečių kelią, kurį Sonis ir jo draugužiai įveikė ant dviejų ratų.
Pirmą kartą lietuviškai biografijų serijoje leidykla OBUOLYS pristato knygą, kuri vadinama baikerių biblija.
Knyga, jau išleista 15 kalbų ir sukūrusią baikerio žodyną, legendą ir istoriją.


Kiti taip pat domėjosi


2009-08-29

Labai patiko. Gal labiau dėl to, kad išgirdau apie tai iš \"dar vienų lūpų\". Šiaip lengvai skaitoma knyga, nors kai kur šiokie tokie minčių šuoliai. Taip pat patiko rašymo stilius :) Įdomu palyginti su tuo ką teko pačiai išgyventi-pamatyti, ką teko girdėti apie tokį gyvenimą (Jų ir ne jų), palyginti juos su kitais.

2008-09-22

Ralph ‚Sony‘ Barger, Keith Zimmermann, Kent Zimmerman\r\nPragaro angelas \r\n\r\n

Parašykite atsiliepimą apie "Pragaro angelas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Pragaro angelas", Ralph ‚Sony‘ Barger, Keith Zimmermann, Kent Zimmerman. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Ralph ‚Sony‘ Barger, Keith Zimmermann, Kent Zimmerman su knyga "Pragaro angelas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pragaro angelas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ralph ‚Sony‘ Barger, Keith Zimmermann, Kent Zimmerman. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pragaro angelas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pragaro angelas" perkama kartu