NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Prekybos moterimis ir prostitucijos aukų reabilitacija ir reintegracija

Kaina: 6,49 €
Kaina su kodu: 5,84 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2024-02-29 6.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Prekybos moterimis ir prostitucijos aukų reabilitacija ir reintegracija" aprašymas

Knyga "Prekybos moterimis ir prostitucijos aukų reabilitacija ir reintegracija" - skirta socialinės srities specialistams, viešojo administravimo specialistams, socialinės politikos formuotojams, socialiniams darbuotojams ir pedagogams, socialiniams tyrinėtojams.

Knygoje atskleisti Lietuvos socialinės reintegracijos bei reabilitacijos praktikoje naudojami principai bei metodai, analizuojami prekybos moterimis aukų reabilitacijos ir reintegracijos projektai Lietuvoje, pateiktas novatoriškas reabilitacijos ir reintegracijos modelis.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Prekybos moterimis ir prostitucijos aukų reabilitacija ir reintegracija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Reabilitacijos knygos

Jonas Ruškus, Natalija Mažeikienė, Artūras Blinstrubas, Sigitas Balčiūnas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Prekybos moterimis ir prostitucijos aukų reabilitacija ir reintegracija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Prekybos moterimis ir prostitucijos aukų reabilitacija ir reintegracija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Prekybos moterimis ir prostitucijos aukų reabilitacija ir reintegracija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Prekybos moterimis ir prostitucijos aukų reabilitacija ir reintegracija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jonas Ruškus, Natalija Mažeikienė, Artūras Blinstrubas, Sigitas Balčiūnas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Prekybos moterimis ir prostitucijos aukų reabilitacija ir reintegracija" perkama kartu