Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Prisiminimų skrynia. Pasakojimas apie mergaites, išgyvenusias Aušvicą

Kaina: 13,70 €
Kaina su kodu: 2,74 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-05-31 13.697 InStock
Į krepšelį 2,74 € -80% su kodu
PATOGU

Knygos „Prisiminimų skrynia. Pasakojimas apie mergaites, išgyvenusias Aušvicą“ aprašymas

Andra Bucci, Tatiana Bucci knyga „Prisiminimų skrynia. Pasakojimas apie mergaites, išgyvenusias Aušvicą“ skirta vaikams nuo 10 metų.

1950-ieji. Mažo Triesto namelio palėpėje ilsisi didžiulė skrynia. Kai Andra ir Tati nupučia dulkes nuo užrakto ir pakelia sunkų dangtį, laikas akimirkai pasisuka atgal – skrynioje slypi visas jų šeimos gyvenimas iki šių dienų. Saldainių dėžutė, kelios nuotraukos, aliumininis šaukštas, minkštas vilnonis paltukas, džiovinta gėlė...

Tatjana ir Andra Buči gimė Fiumėje – Tatjana, visų vadinama tiesiog Tati, 1937 m. rugsėjo 19 d., o jaunesnioji, Andra, 1939 m. liepos 1 d. Sulaukusias vos šešerių ir ketverių jas išvežė į Aušvicą – tik nedaugelis vaikų, tarp jų ir abi mergaitės, išgyveno toje naikinimo stovykloje. Jau daugybę metų jos dalijasi savo skausminga patirtimi.

Tai tikra sesučių Buči istorija, kurią palydi išraiškingos Elizabetos Stoinich iliustracijos; dramatiška, bet vilties nestokojanti istorija, raginanti mus nepamiršti.


  • Pavadinimas originalo kalba: Il baule dei segreti
  • Autorius: Andra Bucci, Tatiana Bucci
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090148891
  • Vertėjas: Eglė Kupšytė
  • Iš kokios kalbos versta: italų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „Prisiminimų skrynia. Pasakojimas apie mergaites, išgyvenusias Aušvicą“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Prisiminimų skrynia. Pasakojimas apie mergaites, išgyvenusias Aušvicą“, kurį pristato Andra Bucci, Tatiana Bucci. Siūlome ne tik išsamų „Prisiminimų skrynia. Pasakojimas apie mergaites, išgyvenusias Aušvicą“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Andra Bucci, Tatiana Bucci. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Prisiminimų skrynia. Pasakojimas apie mergaites, išgyvenusias Aušvicą“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Prisiminimų skrynia. Pasakojimas apie mergaites, išgyvenusias Aušvicą“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Prisiminimų skrynia. Pasakojimas apie mergaites, išgyvenusias Aušvicą“ perkama kartu