Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Protas turi širdį. Neurolingvistinis programavimas

Kaina: 3,11 €
Kaina su kodu: 1,56 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
2024-04-26 Loreta

Tikrai gera knyga


2024-06-30 3.114 InStock
Į krepšelį 1,56 € -50% su kodu
PATOGU

Knygos „Protas turi širdį. Neurolingvistinis programavimas“ aprašymas

"Knyga "Protas turi širdį" gali padėti žmonėms siekti gilesnės žmogiškos pilnatvės. Svarbiausias jos bruožas - nuoširdus sąžiningumas, leidžiantis vertingas žinias pateikti drauge ir išmintingai, ir jautriai."
Hugh Prather'is, knygos "Užrašai Sau" autorius

Knyga "Protas turi širdį" - apie veiksmingą, bet švelnų būdą, kaip įveikti gyvenimo sunkumus. Įsiklausykite į pasakojimus žmonių, kurių gyvenimai pasikeitė, ir kurie puoselėtas svajones įgyvendino pasitelkdami savo pačių vidinę galią. Neurolingvistinis programavimas, arba NLP, yra mokslas, nagrinėjantis proto veiklą ir pateikiantis apčiuopiamų, kartais - tiesiog stulbinančių rezultatų. NLP siūlo veiksmingas priemones, galinčias padėti išspręsti įvairiausias problemas: atsikratyti žalingų įpročių, numalšinti jaučiamą kaltę, sielvartą, gėdą, scenos baimę ir fobijas, numesti svorio, tinkamai reaguoti į prievartą ir kritiką. NLP taip pat aptaria būdus, kaip padidinti pasitikėjimą savimi, pagerinti santykius su aplinkiniais, tapti labiau nepriklausomu, susikurti teigiamą motyvaciją, numalšinti alergijas maisto produktams ir paskatinti savaiminį gijimą.

Stabtelėkite ir neskubėdami peržvelkite Jus dominančio knygos skyriaus turinį. Kiekviename skyriuje aprašoma, ką išgyveno mūsų klientai ar seminarų dalyviai. Jei Jums įkyrėjo kasdienybės rutina ir norite šviesesnio požiūrio į gyvenimą, tuomet rankose laikote teisingą knygą.

Daktarė Connirae Andreas ir magistras Steve Andreas yra tarptautiniu mastu pripažinti NLP treneriai ir tyrinėtojai, žinomų knygų apie NLP autoriai, žymiausių šios srities veikalų redaktoriai (Richard Bandler "Using Your Brain for a CHANGE"; Richard Bandler, John Grinder, "Frogs into Princes", "Refr aming: Neuro-Linguistic Programming and the transformation of meaning" ir kt.). Su "NLP Comprehensive" organizacija jie rengia įvairius seminarus ir ruošia NLP sertifikatus suteikiančias programas, aktyviai dalyvauja kuriant naujus NLP modelius, toliau studijuoja žmonių, turinčių nepaprastų sugebėjimų, mąstymo procesus, kad galėtų sukurti naujų žmogaus sėkmės siekimo modelių.

Vertė Kęstutis Šatkauskas

TURINYS

Įvadas / 14

1 Kaip įveikti scenos baimę? / 16

2 Gebėjimas tarti paraidžiui / 24

3 Savivokos įtaka tarpusavio santykiams / 33

4 Kaip įveikti patirtą traumą? / 51

5 Ar įmanoma panaikinti alergines reakcijas? / 63

6 Kaip išradingai reaguoti į kritiką? / 74

7 Kova su fobijomis, prievartos patirtimi ir kitais praeities šešėliais / 86

8 Pozityvūs ketinimai / 107

9 Pozityvus auklėjimas / 126

10 Pagarbi saviraiška / 141

11 Sielvarto išgyvenimas / 161

12 Kaip sulieknėti: natūrali mitybos strategija / 176

13 Kaip išspręsti vidinį konfliktą?/ 191

14 Išsivadavimas iš gėdos ir kaltės / 201

15 Pozityvi motyvacija / 222

16 Sprendimų priėmimas / 237

17 Nelaimingi atsitikimai: gebėjimas tinkamai reaguoti / 252

18 Intymumas, saugumas ir smurtas / 261

19 Asmeninės laiko linijos / 270

20 Natūralus kūno sugebėjimas išgyti / 300

21 Žinojimas, ko norite / 335

Pabaigos žodis / 347

ĮVADAS

Daktaro Bernie Siegelio bestseleris "Love, Medicine and Miracles" kilo iš jo patirties su nepaprastais pacientais, išgyvenusiais daug ilgiau, nei buvo tikėtasi, ar net visiškai išgijusiais nuo vadinamųjų "nepagydomų" ligų. Jis suprato, kaip kai kurie žmonės, pakeitę savo mastymą, įveikė mirtimi grasinusias negalias.

Panašiai vystėsi ir neurolingvistinis programavimas - tyrinėjant sąmonės procesus žmonių, gebančių ką nors daryti nepaprastai gerai arba visiškai išsivadavusių iš juos slėgusių sunkumų. Dauguma mūsų yra įpratę manyti, jog nepaprasti įgūdžiai yra įgimtų sugebėjimų, bruožų ar talentų pasekmė. NLP parodo, kad apie savo sugebėjimus galvodami kaip apie išmoktus įgūdžius, mes atveriame duris lengvesniam jų panaudojimui.

NLP sritis yra pagrįsta supratimu, kad mūsų patirtys kyla iš to, kaip savo protais ir kūnais matome, girdime ir jaučiame aplinką, - tai paprastai sujungiama ir pavadinama "mąstymu". Būtent dėl to vieną žmogų sukausto baimė vien pagalvojus apie viešąjį kalbėjimą ar pirmąjį pasimatymą, o štai kitą mintys apie tai įkvepia ir suteikia energijos.

Naujausi pasiekimai NLP srityje leido suprasti, kaip tiksliai ištirti žmogaus mąstymą, kad galėtume išsamiai įsigilinti į jo įgūdžius ir sugebėjimus. Kai mes tikrai išmokstame apie viską galvoti taip, kaip galvoja kiti, tuomet savaime pradedame panašiai jausti ir reaguoti. Gebėjimas ištirti savo mąstymą ir jausmus sunkumų keliančiose gyvenimo srityse mus įgalina rasti veiksmingus problemų sprendimo būdus.

Šioje knygoje jus "pasodiname į pirmąją eilę", kad galėtumėte stebėti, kaip NLP veikia žmones, ir kaip jų gyvenimai tampa geresni. Visi aprašyti žmonės - tai mūsų seminarų dalyviai arba privatūs klientai. Visi vardai ir identifikaciją įgalinanti informacija yra pakeisti.

Kiekvienu atveju pabrėžiame svarbiausius mūsų veiklos bruožus ir pateikiame kai kuriuos esminius tikslus ir metodus, kuriais grindžiame savo darbą, tačiau nesiekiame mokyti jūsų išsamiai. Nors ir skatiname gautomis žiniomis paremtus eksperimentus, mes taip pat prašome būti itin atsargiais ir kantriais tiek sau, tiek kitiems. NLP yra galingų metodų rinkinys, ir bet kas toks galingas gali būti panaudotas klaidingai. Jei nuspręsite, jog norite naudotis NLP metodais, mes jūsų primygtinai prašome išklausyti praktinį bandomąjį kursą.

Knygoje pateikiamais pavyzdžiais siekiame trijų pagrindinių tikslų. Pirmasis - skleisti vilties žinią, paremtą kitokiu požiūriu į įvairias problemas, kurias NLP metodais galima išspręsti greitai ir nesunkiai. Daugeliu atveju pokyčiai vyksta sunkiai ir lėtai tuomet, kai mes nežinome, ką darome.

Antrasis tikslas - supažindinti su įvairiomis intervencijomis, kurias naudojant galima pagerinti gyvenimo kokybę ir kitaip pažvelgti į užklupusius sunkumus.

Trečiasis tikslas - atskleisti, kaip veikia protas, bei išmokyti, kaip pasinaudoti šia informacija ir pakeisti savo mąstymą. Tegul gyvenimas teikia daugiau džiaugsmo ir pasitenkinimo!

- Steve'as ir Connirae Andreas
2024-04-26

Tikrai gera knyga

2021-06-15

vidutinė, niekaip neužkabino, net neatsimenu apie ką ten....

2021-01-25

Tikėjausi daugiau. Parašyta gana šabloniškai, daug visokių istorijų ir mažai konkrečių patarimų. Skaitant susidaro įspūdis, kad su NLP visas gyvenimo bėdas galima išspręsti per 15 minučių. Nelabai tuo tikiu.

2020-12-12

Super naudinga knyga!

2020-11-24

Knyga verčianti susimąstyti, rekomenduoju.

2020-11-12

Labai nepatiko

2020-10-21

Tikrai nesigailiu kad nusipirkau, ši knyga padėjo įveikti mano didžiausią baimę, tai kalbėjimą prieš auditoriją. Reikia tik didelio darbo su savimi.

2020-07-14

perskaičiau ir po savaitės aplamai nepamenu, apie ką ten.. nesuprantu, iš kur tas populiarumas

2020-04-07

Lengvai skaitoma, puikus susipažinimas su NLP teigiamu poveikiu.

2017-11-11

Knyga apie tai, kaip suvaldyt save ir nukreipti reikiama linkme!

2017-05-25

Knyga keičianti gyvenimą...

2017-03-03

man ji nesiskaito,puse perskaiciau ir padejau,gal kada daskaitysiu...

2017-02-18

Gera knyga! Aptariama kaip įveikti įvairias baimes

2017-02-12

Nuostabi ir labai stipri knyga. Perskaitęs šią knygą suvoki, kad mes neišnaudojame daugybės savo galimybių...

2017-02-06

Kažkas panašaus į magiją, raganystę. Nepatikima, ir pavojinga.

2017-01-26

Rimta teigiamų pokyčių technologijos knyga

2016-09-17

idomu ar nebus kazkas panasaus,kaip geros nuotakos vadovas?
nes ten taip pat rasoma kaip iveikti ne tik depresija,bet ir visokias baimes...su ivairiais uzdaviniais ir darbu su savimi.

2016-08-03

tikrai gera knyga kuria verta tureti. galima skaityti ne karta.

2016-07-31

Pirkau šią knygą, kai dar kainavo apie 10 eurų, tikrai nesigailiu, nuostabi savipagalbos knyga. Dabar perku dovanų

2016-03-19

Superinė knyga!

2016-02-09

Tai yra geriausia NLP knyga iš tų kurios išleistos lietuvių kalba. "Prarijau" per kelias dienas, tikrai verta įsigyti. Gražiai praeina per visas forbijas, nepilnavertiškumo kompleksus ir t.t.

2016-02-03

Labai gera knyga, malonu skaityti ir keisti save žingsnis po žingsnio

2014-11-23

Labai gera knyga! Aišku nereikia tikėtis, kad knyga tave pakeis be paties pastangų, tačiau gairės nubrėžtos aiškiai! Rekomenduoju įsigyti...

2014-04-20

Šlamštas. Neverta daugiau nei 10 litų.

2014-02-10

Tik ka baigiau. Vertinu labai gerai. Sakyciau, nusipelne kieto virselio. Visgi klasika (originalas isleistas 1989 m.)

Minusas - vietomis sunkokai skaitosi del itin ilgu sakiniu, yra siek tiek smulkiu klaideliu.


(visgis --> toki klausima reiktu uzduoti nlp specialistams, kurie tuo uzsiima. Kaip skaitytojas, radau naudingu dalyku/patarimu. Kai kurie netgi yra (savaime) suveike praeityje, kai dar nezinojau kad yra toks dalykas NLP.

2014-01-16

Ar kas nors skaitėt? kaži ar jau taip paprasta perprogramuoti žmogų? nelabai man tas NLP...

Parašykite atsiliepimą apie „Protas turi širdį. Neurolingvistinis programavimas“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Mokslo populiarinimo knygos

Connirae Andreas, Steve Andreas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Protas turi širdį. Neurolingvistinis programavimas“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Protas turi širdį. Neurolingvistinis programavimas“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Protas turi širdį. Neurolingvistinis programavimas“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Protas turi širdį. Neurolingvistinis programavimas“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Connirae Andreas, Steve Andreas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Protas turi širdį. Neurolingvistinis programavimas“ perkama kartu