NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Psichoterapija: knyga profesionalams ir smalsiesiems

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2008-08-26 ai

Milasiunas parase knyga Zariju duobes. Ji, ai, tikrai ne tokia rimta, oi, ne ne, net per daugg nerimta. taaciau verta demesio, man rekomendavo, as perskaiciau taipogi rekomenduoju.Viduriukas tarp pop sou ir rimtumo.


Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 26.99 SoldOut

Knygos "Psichoterapija: knyga profesionalams ir smalsiesiems" aprašymas

Knygoje aprašomi teoriniai ir techniniai psichoterapijos aspektai bei praktinis jos pritaikymas. Knyga skirta psichoterapeutams, psichiatrams, psichologams, gydytojams rezidentams, studentams bei visiems kitiems besidomintiems psichoterapija.Kiti taip pat domėjosi


2008-08-26

Milasiunas parase knyga Zariju duobes. Ji, ai, tikrai ne tokia rimta, oi, ne ne, net per daugg nerimta. taaciau verta demesio, man rekomendavo, as perskaiciau taipogi rekomenduoju.Viduriukas tarp pop sou ir rimtumo.

2008-07-17

labai jau ui rimta

Parašykite atsiliepimą apie "Psichoterapija: knyga profesionalams ir smalsiesiems"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Psichologijos, psichiatrijos knygos

Eugenijus Laurinaitis, Raimundas Milašiūnas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Psichoterapija: knyga profesionalams ir smalsiesiems", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Psichoterapija: knyga profesionalams ir smalsiesiems" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Psichoterapija: knyga profesionalams ir smalsiesiems" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Psichoterapija: knyga profesionalams ir smalsiesiems"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Eugenijus Laurinaitis, Raimundas Milašiūnas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Psichoterapija: knyga profesionalams ir smalsiesiems" perkama kartu