⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Eugenijus Laurinaitis – docentas, medicinos daktaras, psichiatras psichoterapeutas. Autoriaus knygos aktualios psichoterapeutams, psichiatrams, psichologams, gydytojams rezidentams, studentams bei visiems besidomintiems psichoterapija.

Eugenijus Laurinaitis knygos

Rasta: 4

Rasta: 4

Jeigu ieškote profesinės literatūros, nagrinėjančios psichologijos mokslo klausimus ar esate neabejingi psichologijos mokslui, jums verta pasižvalgyti kategorijoje „Eugenijus Laurinaitis knygos“.

Vienas būdingiausių psichoterapeuto darbų bruožų - gebėjimas suprantamai, šmaikščiai ir įtaigiai perteikti profesionalo požiūrį ir savitą filosofiją. Todėl nenuostabu, kad ši iškili psichologijos mokslo asmenybė ir jos darbai vertinami ne tik profesionalų, bet ir psichologijos mokslu besidominčių skaitytojų.

Viena iš profesionalams skirtų autoriaus knygų yra „Psichoanalitinė psichoterapija“. Joje aprašomi teoriniai ir techniniai psichoanalitinės psichoterapijos aspektai bei praktinis jos pritaikymas. Dar viena galinti sudominti Eugenijaus Laurinaičio knyga yra „Žvilgsnis iš veidrodžio. Moters kelias per gyvenimą vyro akimis“. Ši knyga suteiks galimybę moterims pažiūrėti į save jas suprantančio ir įdėmiai analizuojančio vyro akimis; vyrams – geriau suprasti savo esamą ar potencialią antrąją pusę. Na, o visiems kartu šsiaiškinti kai ką svarbaus savo gyvenime.

Svarbūs ir kiti autoriaus kūriniai, tokie, kaip „Psichoterapija: knyga profesionalams ir smalsiesiems“. Visi išvardinti darbai leidžia tobulinti psichologinį raštingumą. O tai labai svarbi savybė, norint ne tik gyventi kokybišką gyvenimą, bet ir siekiant tapti šio dalyko specialistu, pasižyminčiu ne tik empatija pacientui, bet ir profesionalumu.

Tad jeigu ieškote atsakymų į klausimus, kaip veikia mūsų smegenys, kodėl svarbu suprasti savo emocijas ir aplinkinių elgesį, jums gali būti aktualios autoriaus knygos. Na, o dalyko specialistams skirti E. Laurinaičio kūriniai leis gilinti psichiatrijos mokslo žinias, supažindins su esminiais šios profesijos moksiniais aspektais bei praktiniais jų pritaikymo būdais.

Eugenijaus Laurinaičio pažintinės knygos ir dalykiniam žanrui priskiriama kūryba laukia jūsų elektroniniame knygyne Patogupirkti.lt! Įsigyti knygas internetu yra paprasta! Tai užtruks vos kelias minutes, o mes pasirūpinsime greitu jūsų pirkinių pristatymu. Tad jeigu jus sudomino minėti kūriniai, kviečiame įsigyti juos vos per kelias minutes!