Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Skiemenuotas pasakojimas. Ančiukas ir Žąsiukas. Paslaptingas kiaušinis

Kaina: 7,21 €
Kaina su kodu: 3,60 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-05-31 7.208 InStock
Į krepšelį 3,60 € -50% su kodu
PATOGU

Knygos „Skiemenuotas pasakojimas. Ančiukas ir Žąsiukas. Paslaptingas kiaušinis “ aprašymas

Vieną rytą Ančiukas ir Žąsiukas pievoje randa neregėtą kiaušinį. Tačiau laimikis vienas, o draugų – du! Tad kuriam iš jų atiteks šis netikėtas radinys? Po gausybės grumtynių, ginčų ir įrodinėjimų du linksmi draugai ne tik supranta, kad kiaušiniu geriausia rūpintis kartu, bet ir sužino didžiąją savo radinio paslaptį!

Ši knygelė skirta 4-8 metų vaikams, kurie nori pradėti mokytis skaityti arba jau mėgina skaityti patys. Ančiuko ir Žąsiuko nuotykiai su-skie-me-nuo-ti, kad vaikai, atpažindami raides ir tardami garsus, visą istoriją galėtų perskaityti savo jėgomis!


  • Autorius: Tad Hills
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 21
  • Formatas: 23x26, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094791710

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „Skiemenuotas pasakojimas. Ančiukas ir Žąsiukas. Paslaptingas kiaušinis “

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Skiemenuotas pasakojimas. Ančiukas ir Žąsiukas. Paslaptingas kiaušinis “, kurį pristato Tad Hills. Siūlome ne tik išsamų „Skiemenuotas pasakojimas. Ančiukas ir Žąsiukas. Paslaptingas kiaušinis “ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Tad Hills. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Skiemenuotas pasakojimas. Ančiukas ir Žąsiukas. Paslaptingas kiaušinis “. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Skiemenuotas pasakojimas. Ančiukas ir Žąsiukas. Paslaptingas kiaušinis “ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Skiemenuotas pasakojimas. Ančiukas ir Žąsiukas. Paslaptingas kiaušinis “ perkama kartu