0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Raganius (audioknyga, CD, MP3 formatas)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 2.89 SoldOut

Knygos "Raganius (audioknyga, CD, MP3 formatas)" aprašymas

Skaito aktorius Marius Mačiulis


Įgarsintos novelės:

1-6 Žemaitukas - 1 val. 8 min.

7-9 Simajudas - 18 min.

10-17 Kukis ir Gugis - 1 val. 22 min.

18-24 Pramuštgalvis - 1 val. 52 min.

25-31 Su Dievuliu susitaikius - 20 min.

32-36 Pas dangaus vartus - 35 min.


Bendra trukmė: 5 val. 35 min.

MP3 formatas"Vinco Krėvės "Raganius" garsėja kaip reto etnografinio spalvingumo kūrinys. Jame vaizdingai aprašyta senoji dzūkų kaimo buitis, sukurti išraiškingi charakteriai, pasakojami tipiški sodiečių meilės ir vedybų nutikimai, pagrindinis dėmesys sutelktas į egzotišką skerdžiaus paveikslą, " archajiško" žmogaus pasaulėjautą. Visa, kas apysakoje vaizduojama, realu, tikroviška, bet kartu tai grakščiai stilizuota praeitin nutolusio gyvenimo vizija, žiūrėjimas į žmogų nekasdienišku žvigsniu."
(© "Vagos" leidykla, "Žiupsnelis iš mūsų klasikos aruodo")Parašykite atsiliepimą apie "Raganius (audioknyga, CD, MP3 formatas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Raganius (audioknyga, CD, MP3 formatas)", kurią skaitytojams dovanoja Vincas Krėvė-Mickevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vincas Krėvė-Mickevičius su knyga "Raganius (audioknyga, CD, MP3 formatas)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Raganius (audioknyga, CD, MP3 formatas)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vincas Krėvė-Mickevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Raganius (audioknyga, CD, MP3 formatas)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Raganius (audioknyga, CD, MP3 formatas)" perkama kartu