NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Realybės burbulas. Paslėptos tiesos, aklosios dėmės ir pavojingos iliuzijos, formuojančios mūsų pasaulį

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 7,49 €
Kaina su kodu: 5,24 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-01-25 Justina

Labai gera knyga, vercianti susimastyti.


2024-02-29 7.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Realybės burbulas. Paslėptos tiesos, aklosios dėmės ir pavojingos iliuzijos, formuojančios mūsų pasaulį " aprašymas

„Realybės burbulas“ – tai įtraukiantis pasakojimas apie iliuzijas, formuojančias mūsų pasaulio suvokimą.

Paluginus žmogaus gebėjimą matyti su odą skrodžiančiais rentgeno spinduliais arba su molekulės cheminę struktūrą nustatančiu masės spektrometru atrodo, kad žmonių rūšis yra praktiškai akla.

Ne ką geriau žmogui sekasi ir lyginant savo matymo galimybes su gyvūnais. Kaip gyvūnai mato pasaulį, mes galime tik įsivaizduoti. Pavyzdžiui, ropliai reaguoja į infraraudonuosius spindulius, paukščiai mano ultravioletinę šviesą, o chameleonas gali vienu metu žiūrėti į du atskirus dalykus visiškai skirtingais kampais.

Atrodo, tiek žmonės, tiek gyvūnai, tiek aukštųjų technologijų prietaisai stebi tą patį pasaulį, tačiau supančią aplinką kiekvienas mato kitaip.

Ši knyga pasakoja apie žmogaus regimojo pasaulio didžiąją dalį dengiančias „juodąsias dėmes“. Ir apie tai, kaip naujausios technogijos suteikia galimybę išplėsti žmogaus pojūčių ribas ir pamatyti atomo struktūrą bei sukurti juodosios skylės „portretą“.

Antrojoje knygos „Realybės burbulas“ dalyje Ziya Tong kelia klausimą apie sąmoningą žmogaus pasirinkimą nematyti. Paklauskite savęs, iš kur atsiranda maistas? Ir namus šildanti energija? Kur keliauja atliekos? Nors vaizdai - svarbiausia šiuolaikinio socialinio gyvenimo dalis, kai ko mes nenorime matyti. Šis nenoras, anot knygos autorės, tai apsunkina žmonijos kelią į ateitį.

Galiausiai, trečiajame skyriuje žurnalistė kalba apie tai, kaip mūsų pasaulio matymą lemia kultūra ir tradicijos. Kodėl skiriasi skirtingų civilizacijų pasaulėžiūra? Ar tai susiję tik su tradicijomis ir mentalitetu? O galbūt tai platesnio fenomeno dalis?

Knygoje „Realybės burbulas“ telpa visas pasaulis. Ziya Tong sako, kad „aklosios dėmės“ nėra tik plika akimi nematomi atomai ar kažkur kosmoso platybėse viską ryjančios juodosios skylės. Kartais aklumas mus ištinka kasdienėse situacijose. Kaip tai keičia mūsų gyvenimą ir kodėl kartais naudinga žvelgti plačiau? Kai mokslas ir technologijos suteikia galimybę mums geriaus pažinti pasaulį, galbūt pats laikas "pamatyti" ir ekologijos ar tarpkultūrinio dialogo problemas?

Iš anglų kalbos vertė Matas Geležauskas


  • Autorius: Ziya Tong
  • Leidėjas: Liūtai ne avys
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 368
  • Formatas: 16x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098254167

Kiti taip pat domėjosi


2021-01-25

Labai gera knyga, vercianti susimastyti.

Parašykite atsiliepimą apie "Realybės burbulas. Paslėptos tiesos, aklosios dėmės ir pavojingos iliuzijos, formuojančios mūsų pasaulį "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Mokslo populiarinimo knygos

Ziya Tong pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Realybės burbulas. Paslėptos tiesos, aklosios dėmės ir pavojingos iliuzijos, formuojančios mūsų pasaulį ", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Realybės burbulas. Paslėptos tiesos, aklosios dėmės ir pavojingos iliuzijos, formuojančios mūsų pasaulį " aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Realybės burbulas. Paslėptos tiesos, aklosios dėmės ir pavojingos iliuzijos, formuojančios mūsų pasaulį " už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Realybės burbulas. Paslėptos tiesos, aklosios dėmės ir pavojingos iliuzijos, formuojančios mūsų pasaulį "? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ziya Tong tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Realybės burbulas. Paslėptos tiesos, aklosios dėmės ir pavojingos iliuzijos, formuojančios mūsų pasaulį " perkama kartu