Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Santechniko vadovas

Kaina: 38,79 €
Kaina su kodu: 34,91 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-08-10 geras

naujesnis, patobulintas leidimas, verta turėti


2024-04-30 38.79 InStock
Į krepšelį 34,91 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Santechniko vadovas" aprašymas

Naujas knygos „Santechniko vadovas“ leidimas papildytas net 200 puslapių.

Mokymo priemonėje „Santechniko vadovas 2“ pateikta nauja techninė informacija apie praustuvų, maišytuvų, vonių, dušo kabinų pajungimą ir montavimą, nuotekų šalinimą ir kt. temos.

Taip pat papildyta pirmame leidime (2017 m.) esanti medžiaga apie „juodąją" (katilinės elementai ir kt.) santechniką, šilumos siurblius, lauko inžineriją, pateikti 20 tarptautinių santechnikos kompanijų praktiniai sprendimai.

Knyga „Santechniko vadovas 2“ skirta montuotojams ir visiems, kurie nori pagilinti žinias apie santechniką bei būsto inžineriją.

Papildytoje bei atnaujintoje mokomojoje praktinėje knygoje „Santechniko vadovas. II papildytas leidimas“ pristatomos naujausios technologijos, medžiagos ir optimalūs sprendiniai, taikomi šiuolaikinėje santechnikoje, taip pat šildymo, vandentiekio bei nuotekų sistemose, apžvelgiami inžinerinių sistemų montavimo ir eksploatavimo klausimai, primenamos statybinės braižybos bei būtiniausios geometrijos žinios.

Taip pat pateikiama išsami informacija apie nuotekų, drenažo ir vandens šalinimo sistemas, naudojant tipinius konstrukcinius mazgus, skaičiavimo formules bei montavimo schemas. Knygoje apšrašyti naujausi technologiniai sprendiniai, atitinkantys naujausius nuotekų standartus ir normatyvus, jiems įgyvendinti naudojant šiuolaikines medžiagas ir technologijas.

Knyga papildyta santechninių terminų žodynu 6 kalbomis: lietuvių, anglų, vokiečių, rusų, norvegų ir latvių kalbomis.

Ypatingas dėmesys skiriamas ekologijos ir energinių išteklių taupymo problemoms spręsti, patalpų temperatūros reguliavimo bei vandens tiekimo inovatyvioms valdymo sistemoms, moderniems pastatų šildymo būdams, lietaus vandens šalinimui nuo neeksploatuojamų ir eksploatuojamų plokščiųjų stogų, terasų bei apželdintųjų stogų.

Leidinyje pateikiami praktiniai pirmaujančių Pasaulio santechnikos, šildymo, vėsinimo, santechninių prietaisų ir nuotekų sistemų gamintojų sprendiniai.

Aukštųjų ir profesinių mokyklų studentai bei kvalifikacijos kėlimo kursų klausytojai galės atnaujinti savo žinias santechnikos srityje ir pritaikyti jas savo kasdieniniame darbe bei ugdymo procese.Kiti taip pat domėjosi


2021-08-10

naujesnis, patobulintas leidimas, verta turėti

2021-08-09

Nusipirkau, eisiu skaityti :) Pagal puslapiu skaiciu ir pirma vaizda atrodo rimta knyga !

2021-01-11

2019-07-25

perskaičiau visą knygą su malonumu. Praktinis leidinys, daug konkrečių sprendimų ir pavyzdžių. Pravers žinios darbe.

2018-01-16

Knygos esmė supažindinti su esamais santechnikos reikalavimais ir normatyvais, bet praktinės naudos nedaug. Apima daug sričių, bet labai mažai informacijos kaip padaryti. Pagrinde viskas bendrais bruožais. Kaina per didelė!

Parašykite atsiliepimą apie "Santechniko vadovas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Namų statyba, įrengimas, priežiūra ir dizainas

Alfredas Packevičius, Saulius Šalna pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Santechniko vadovas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Santechniko vadovas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Santechniko vadovas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Santechniko vadovas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Alfredas Packevičius, Saulius Šalna tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Santechniko vadovas" perkama kartu