0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Saugus eismas. Žaisk, prisimink, mokykis

2,56 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2011-10-04 ugnius

grazu, bet as graziau nupiesciau\r\n


2021-12-31 2.56 InStock
Į krepšelį

Knygos "Saugus eismas. Žaisk, prisimink, mokykis" aprašymas

Brangiausias mūsų turtas – vaikai. Suaugusiesiems privaloma padaryti viską, kad vaikai būtų apsaugoti nuo juos tykančių pavojų. Kiekvieną rugsėjį rengiamos akcijos, saugančios vaikus kelyje, eismo specialistai ragina nuo ankstyvos vaikystės mokyti mažuosius eismo dalyvius saugaus elgesio gatvėse, rodyti jiems tinkamą pavyzdį.
Jau dvejus metus darželyje vykdomas projektas „Saugus kelyje“ paskatino surinkti visą jo naudotą medžiagą ir pasidalyti patirtimi su kolegomis. Knygelė tiks 5–7 metų vaikams, joje gausu įvairių užduočių kelių eismo taisyklėms mokytis, realių situacijų apie gatvėje tykančius pavojus. Pagalbos ras ir pedagogai, tėvai. Rengdamos šią knygelę stengėmės, kad vaikai ne tik patirtų malonumą spalvindami, bet ir: – mokytųsi pagrindinių eismo taisyklių (klijuodami, atrinkdami, rūšiuodami),
– lavintų pastabumą (atlikdami užduotis), smulkiąją motoriką,
– taip pat ugdytųsi gebėjimą mąstyti apie priežastis ir pasekmes (dėliodami paveiks-lėlius).
Kviečiame pasimankštinti ir kibti į darbą su smagiomis užduotėlėmis, kuriose vaikai mins mįsles, pieš, spalvins, pasidarys žaisliukų, žaidimų, rašys žodžius, net spręs kryžiažodį.2011-10-04

grazu, bet as graziau nupiesciau\r\n

2011-10-04

fainai;]

2011-10-04

saunu labai grazu

Parašykite atsiliepimą apie "Saugus eismas. Žaisk, prisimink, mokykis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinės, informacinės knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Saugus eismas. Žaisk, prisimink, mokykis", kurį parašė Aistė Kvičiuvienė, Irlanda Strikienė, Elvyra Mickuvienė. Siūlome ne tik išsamų "Saugus eismas. Žaisk, prisimink, mokykis" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Aistė Kvičiuvienė, Irlanda Strikienė, Elvyra Mickuvienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Saugus eismas. Žaisk, prisimink, mokykis". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Saugus eismas. Žaisk, prisimink, mokykis" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Saugus eismas. Žaisk, prisimink, mokykis" perkama kartu