TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Savaiminė proto prigimties stebukladarystė. Dzogčeno esmė Tibeto Bono tradicijoje

Kaina: 26,99 €
Kaina su kodu: 18,89 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 26.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Savaiminė proto prigimties stebukladarystė. Dzogčeno esmė Tibeto Bono tradicijoje" aprašymas

„Savaiminė proto prigimties stebukladarystė" yra Bono tradicijos apžvalga, supažindinanti su pagrindiniais šios meditacijos sistemos terminais ir konceptais. Bonas – senoji ikibudistinė Tibeto religija. Knygos autorius kalba, kaip lavinti protą ir valdyti subtilias energijas kūne. Jis taip pat aptaria Dzogčeną Bono praktikoje, sistemą, kuri Vakaruose daugiausiai pasklido budistiniame kontekste.

Tenzinas Vangjalas Rinpočė, Tibeto Bono tradicijos Lama, šiuo metu gyvena Šarlotsvilyje, Virdžinijos valstijoje (JAV). Jis yra Ligmincha instituto įkūrėjas ir vadovas. Ši organizacija sukurta tyrinėti ir praktikuoti Bono tradiciją. Tenzinas Vangjalas Rinpočė gimė Amritsare, Indijoje, jo tėvams pabėgus nuo į Tibetą įsiveržusių kinų, ir perėmė budistų ir Bono Mokytojų Mokymus, įgijo Gešės laipsnį – aukščiausią akademinį laipsnį Tibeto kultūroje. Jis gyvena JAV nuo 1991 metų ir plačiai skleidžia Mokymus Europoje bei Amerikoje.

„Ši knyga labai padės tiems skaitytojams, kurie trokšta rasti suprantamą Bono tradicijos aiškinimą, ypač kalbant apie tai, kas susiję su Dzogčeno Mokymais.“
Jo Šventenybė Dalai LamaKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Savaiminė proto prigimties stebukladarystė. Dzogčeno esmė Tibeto Bono tradicijoje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Rytų išminties knygos

Tenzin Wangyal Rinpoche pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Savaiminė proto prigimties stebukladarystė. Dzogčeno esmė Tibeto Bono tradicijoje", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Savaiminė proto prigimties stebukladarystė. Dzogčeno esmė Tibeto Bono tradicijoje" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Savaiminė proto prigimties stebukladarystė. Dzogčeno esmė Tibeto Bono tradicijoje" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Savaiminė proto prigimties stebukladarystė. Dzogčeno esmė Tibeto Bono tradicijoje"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Tenzin Wangyal Rinpoche tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Savaiminė proto prigimties stebukladarystė. Dzogčeno esmė Tibeto Bono tradicijoje" perkama kartu