⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Semiconductor Electronic Devices

Kaina: 11,79 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-02-28 11.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Semiconductor Electronic Devices" aprašymas

his manual is written for students studying Electrical Engineering and Electronics at Vilnius Gediminas Technical University. Information about structure, operation and properties of semiconductor electronic devices is presented.
Knygoje pateikiamos žinios apie puslaidininkinių elektroninių įtaisų sandarą, veikseną ir savybes. Ji skirta Elektronikos fakulteto pagrindinių studijų studentams, studijuojantiems elektronikos įtaisų kursą.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Semiconductor Electronic Devices"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Semiconductor Electronic Devices", S. Štaras. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar S. Štaras su knyga "Semiconductor Electronic Devices" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Semiconductor Electronic Devices" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė S. Štaras. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Semiconductor Electronic Devices" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Semiconductor Electronic Devices" perkama kartu