NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Šermukšnis. Pylimo gatvė (su CD) (serija "Gyvoji poezija")

Kaina: 10,66 €
Kaina su kodu: 9,59 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 10.656 InStock
Į krepšelį

Knygos "Šermukšnis. Pylimo gatvė (su CD) (serija "Gyvoji poezija")" aprašymas

Antano A. Jonyno "Šermukšnis. Pylimo gatvė" - serijos "Gyvoji poezija" leidinys.
Sudarė Elena Baliutytė, tekstus įskaitė Antanas A. Jonynas

Antano A. Jonyno poezijos rinktinė "Šermukšnis. Pylimo gatvė" yra jau devynioliktoji jo knyga, įskaitant ir leidimus anglų, vokiečių, rusų, italų kalbomis. Chronologinis kūrinių pateikimas turi ir savų privalumų: leidžia skaitytojui susidaryti poeto kūrybos raidos vaizdą, sutelkia jo dėmesį ir į visumą, ir į atskirus rinkinius, netiesiogiai siūlo eilėraščius skaityti istorinio laiko kontekste, apriboja sudarytojos subjektyvumą. Šiandieninės poezijos kontekste Jonyno kūryba įkūnija pačią lyrikos esmę. Rinktinę papildo kompaktinė plokštelė – paties autoriaus įskaityti eilėraščiai.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Šermukšnis. Pylimo gatvė (su CD) (serija "Gyvoji poezija")"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Šermukšnis. Pylimo gatvė (su CD) (serija "Gyvoji poezija")", Antanas A. Jonynas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Antanas A. Jonynas su knyga "Šermukšnis. Pylimo gatvė (su CD) (serija "Gyvoji poezija")" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Šermukšnis. Pylimo gatvė (su CD) (serija "Gyvoji poezija")" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Antanas A. Jonynas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Šermukšnis. Pylimo gatvė (su CD) (serija "Gyvoji poezija")" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Šermukšnis. Pylimo gatvė (su CD) (serija "Gyvoji poezija")" perkama kartu