0

Šermukšnis. Pylimo gatvė (su CD) (serija "Gyvoji poezija")

  • Nuolaida knygai -29%
Kaina internetu: 9,29 €
Kaina knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 3.70 € (29%)
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Šermukšnis. Pylimo gatvė (su CD) (serija "Gyvoji poezija")


2020-10-31 9.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Šermukšnis. Pylimo gatvė (su CD) (serija "Gyvoji poezija")" aprašymas

Antano A. Jonyno "Šermukšnis. Pylimo gatvė" - serijos "Gyvoji poezija" leidinys.
Sudarė Elena Baliutytė, tekstus įskaitė Antanas A. Jonynas

Antano A. Jonyno poezijos rinktinė "Šermukšnis. Pylimo gatvė" yra jau devynioliktoji jo knyga, įskaitant ir leidimus anglų, vokiečių, rusų, italų kalbomis. Chronologinis kūrinių pateikimas turi ir savų privalumų: leidžia skaitytojui susidaryti poeto kūrybos raidos vaizdą, sutelkia jo dėmesį ir į visumą, ir į atskirus rinkinius, netiesiogiai siūlo eilėraščius skaityti istorinio laiko kontekste, apriboja sudarytojos subjektyvumą. Šiandieninės poezijos kontekste Jonyno kūryba įkūnija pačią lyrikos esmę. Rinktinę papildo kompaktinė plokštelė – paties autoriaus įskaityti eilėraščiai.

Parašykite atsiliepimą apie "Šermukšnis. Pylimo gatvė (su CD) (serija "Gyvoji poezija")"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Šermukšnis. Pylimo gatvė (su CD) (serija "Gyvoji poezija"), kurią skaitytojams dovanoja Antanas A. Jonynas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Antanas A. Jonynas su knyga Šermukšnis. Pylimo gatvė (su CD) (serija "Gyvoji poezija") jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Šermukšnis. Pylimo gatvė (su CD) (serija "Gyvoji poezija") patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Antanas A. Jonynas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Šermukšnis. Pylimo gatvė (su CD) (serija "Gyvoji poezija") palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Šermukšnis. Pylimo gatvė (su CD) (serija "Gyvoji poezija")" perkama kartu