Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Sesers rūpestis. Valerijos Čiurlionytės-Karužienės gyvenimo ir darbų eskizai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 6.89 SoldOut

Knygos „Sesers rūpestis. Valerijos Čiurlionytės-Karužienės gyvenimo ir darbų eskizai“ aprašymas

Knyga skirta Mikalojaus Konstantino Čiurlionio sesers Valerijos Čiurlionytės-Karužienės gyvenimo ir darbų apžvalgai.
Joje atsispindi laikotarpis, kupinas Lietuvai nepalankių ir džiugių istorinių įvykių – Rusijos carinio režimo, Pirmojo ir Antrojo pasaulinių karų sukelti sunkumai ir atkurtos Lietuvos nepriklausomybės džiugesys. Tame sūkuryje Valerija gyveno ir dirbo – daug prisidėjo prie garsiojo brolio kūrinių išsaugojimo.
Sudarytoja į šią knygą įdėjo ir Valerijos Čiurlionytės-Karužienės iki šiol niekur neskelbtų tapybos darbų iš šeimos archyvo.
Visuomenei pateikiamas išsamus Valerijos Čiurlionytės-Karužienės gyvenimo ir kultūrinės veiklos vaizdas, kuriame reikšmingą vietą užima jos brolis Mikalojus Konstantinas Čiurlionis.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „Sesers rūpestis. Valerijos Čiurlionytės-Karužienės gyvenimo ir darbų eskizai“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Sesers rūpestis. Valerijos Čiurlionytės-Karužienės gyvenimo ir darbų eskizai“, Milda Mildažytė-Kulikauskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Milda Mildažytė-Kulikauskienė su knyga „Sesers rūpestis. Valerijos Čiurlionytės-Karužienės gyvenimo ir darbų eskizai“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Sesers rūpestis. Valerijos Čiurlionytės-Karužienės gyvenimo ir darbų eskizai“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Milda Mildažytė-Kulikauskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Sesers rūpestis. Valerijos Čiurlionytės-Karužienės gyvenimo ir darbų eskizai“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Sesers rūpestis. Valerijos Čiurlionytės-Karužienės gyvenimo ir darbų eskizai“ perkama kartu