NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Signalai ir sistemos, I d.

Kaina: 20,79 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2024-02-29 20.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Signalai ir sistemos, I d." aprašymas

Vadovėlis "Signalai ir sistemos, I d." skirtas Telekomunikacijų ir elektronikos fakulteto studentams, studijuojantiems „Signalų ir sistemų" kursą, taip pat neakivaizdinio skyriaus studentams. Jis gali būti naudingas ir kitų fakultetų studentams, tarp jų magistrantams, doktorantams, savarankiškai studijuojantiems signalų ir elektroninių sistemų teoriją.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Signalai ir sistemos, I d."

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Elektros ir elektronikos inžinerijos knygos

Vytautas Dumbrava pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Signalai ir sistemos, I d.", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Signalai ir sistemos, I d." aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Signalai ir sistemos, I d." už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Signalai ir sistemos, I d."? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vytautas Dumbrava tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Signalai ir sistemos, I d." perkama kartu