⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Signalai ir sistemos, I d.

Kaina: 19,79 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-02-28 19.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Signalai ir sistemos, I d." aprašymas

Vadovėlis "Signalai ir sistemos, I d." skirtas Telekomunikacijų ir elektronikos fakulteto studentams, studijuojantiems „Signalų ir sistemų" kursą, taip pat neakivaizdinio skyriaus studentams. Jis gali būti naudingas ir kitų fakultetų studentams, tarp jų magistrantams, doktorantams, savarankiškai studijuojantiems signalų ir elektroninių sistemų teoriją.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Signalai ir sistemos, I d."

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Signalai ir sistemos, I d.", Vytautas Dumbrava. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vytautas Dumbrava su knyga "Signalai ir sistemos, I d." jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Signalai ir sistemos, I d." patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas Dumbrava. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Signalai ir sistemos, I d." palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Signalai ir sistemos, I d." perkama kartu