0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Puslaidininkės ir funkcinės elektronikos įtaisai

Kaina internetu: 9,39 €
Kaina knygyne: 10,49 €*
Sutaupote: 1.10 € (11%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Puslaidininkės ir funkcinės elektronikos įtaisai


2021-06-30 9.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Puslaidininkės ir funkcinės elektronikos įtaisai" aprašymas

dovėlio autorius – Vilniaus Gedimino technikos universiteto Elektroninių sistemų katedros profesorius habilituotas daktaras, Lietuvos valstybinės premijos (1978) ir Lietuvos nacionalinės mokslo premijos (1997) laureatas.
Knygoje pateikti puslaidininkių fizikos pagrindai, žinios apie puslaidininkinius įtaisus, integrinius grandytus, taip pat apie akustinės, optinės, magnetinės elektronikos ir informacijos vaizdavimo įtaisus.
Vadovėlis skirtas pagrindinių studijų studentams, studijuojantiems elektronikos, automatikos, informatikos, telekomunikacijų inžineriją.Parašykite atsiliepimą apie "Puslaidininkės ir funkcinės elektronikos įtaisai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Puslaidininkės ir funkcinės elektronikos įtaisai, kurią skaitytojams dovanoja Stanislovas Štaras. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Stanislovas Štaras su knyga Puslaidininkės ir funkcinės elektronikos įtaisai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Puslaidininkės ir funkcinės elektronikos įtaisai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Stanislovas Štaras. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Puslaidininkės ir funkcinės elektronikos įtaisai palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Puslaidininkės ir funkcinės elektronikos įtaisai" perkama kartu