0

Simone Weil: neįmanomybės drąsa

  • Nuolaida knygai -28%
Kaina Internetu: 8,59 €
Kaina Knygyne: 11,89 €*
Sutaupote: 3.30 € (28%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Simone Weil: neįmanomybės drąsa

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • ISBN ar kodas: 9789955293668

2020-08-31 8.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Simone Weil: neįmanomybės drąsa" aprašymas

Simona Weil buvo tai, ką skelbė, – nuostabus gyvenimo, pasiekusio kraštutines ribas, įkūnijimas. Ji niekados neapsimetinėjo: aistros, pasibjaurėjimas, troškimai, beprotybės sukildavo ir nuslopdavo sūkuryje, kuriame triumfavo jos gyvenimo genijus.
Simona Weil buvo į dangų žengianti siela – traukiama aukštybių, graužiama savo vidaus. Taigi šventoji? „Šventoji pasaulietė“, – patikslina Michelis Serres’as, norėdamas pabrėžti, kad tokia ji buvo visose srityse: dvasinėje, socialinėje ir politinėje. Šventoji besąlygišku įsipareigojimu, kurį rodė kiekvieną savo gyvenimo valandą, ieškoti tiesos ir stoti akis į akį su ja.
Ir tai dar ne viskas: apgailėtina, varanti į neviltį, gniaužianti kvapą nelyginant oras pasaulio viršūnėse, Simona Weil leido sau nepaprastą malonumą būti nesuprantama savo amžininkams, kad būtų, be abejo, geriau suprasta XXI amžiuje.

Christiane Rancé – prancūzų eseistė, žurnalistė, parašiusi biografinių knygų apie rusų rašytoją Levą Tolstojų, šventąją Teresę Avilietę, popiežių Pranciškų ir kt.
2013 m. gavo Tikinčiųjų rašytojų ir Panorama-La Procure premijas už knygą apie maldą, 2015 m. – Prancūzų akademijos esė premiją.

Iš prancūzų kalbos vertė Diana Bučiūtė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Religija, teologija


Dažniausiai perkama kartu