⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Skandinaviška tėvystė

Kaina: 21,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-03-31 21.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Skandinaviška tėvystė" aprašymas

„Skandinaviška tėvystė“ - revoliucinis mokslu pagrįstas nėštumo, gimdymo ir kūdikio pirmųjų metų auginimo vadovas.

Švedai yra vieni laimingiausių pasaulio žmonių, ne išimtis ir jų vaikai. Gydytojos pediatrės Cecilios Chrapkowskos ir profesorės Agnes Wold knyga „Skandinaviška tėvystė“ padės Jums ir jūsų šeimai susipažinti su skandinavišku vaikų auginimo stiliumi. Sužinokite viską apie skandinavišką tėvystę – tai revoliucinis mokslu pagrįstas nėštumo, gimdymo ir kūdikio pirmųjų metų auginimo vadovas, kuris padės praplėsti savo žinias, nuramins ir padės tapti laimingų vaikų laimingais tėvais.

Laikas griauti mitus, susijusias su auklėjimu ir kūdikio priežiūra! Susipažinkite – revoliucinis skandinaviškas vaikų auklėjimo stilius: praktiškas, skatinantis tėvų lygiavertiškumą ir be pasenusių mitų.

Pasiklydote tarp vienas kitam prieštaraujančių patarimų apie nėštumą ir tėvystę?

Jūs esate ne vieninteliai. Bet nesijaudinkite:

    Pateikdamos medicininius faktus apie visas svarbias nėštumo ir kūdikystės dalis,

    Griaudamos slegiančius būsimus tėvus mitus apie higieną, valymą, žindymą, infekcijas, skiepus ir alkoholį,

    Faktais ir sąmoningu požiūriu į nėštumą, gimdymą, vaiko sveikatą ir bendrą vaikų auginimą pagrįstų praktinių patarimų, jums padės dvi žymiausios Švedijos gydytojos.

Būsimiems tėvams palengvės išgirdus:

    Paleiskite iš rankų dulkių siurblį – dulkės nesukelia alergijos.

    Ar žindymas apsaugo nuo alergijų? Nieko panašaus – to dar niekas neįrodė.

    Nustokite virinti butelius ir čiulptukus – daugumoje išsivysčiusių šalių sterilizuoti nieko nereikia.

„Skandinaviška tėvystė“ – tai skatinantis abiejų tėvų lygiavertiškumą, mitus griaunantis vadovas per iššūkių labirintą, su kuriuo XXI amžiaus tėvai susiduria, norėdami užauginti sveikus ir laimingus vaikus.

Knygoje „Skandinaviška tėvystė“ – visos svarbiausios temos tėveliams:

1 skyriuje apie tai, kaip svarbu dar prieš gimstant vaikui apsvarstyti darbo ir priežiūros pasidalijimą tarp tėvų.

2 skyriuje pateikiami ne tik pagrindiniai faktai apie nėštumą, nėščiosios priežiūrą, bei įprastas komplikacijas, apie kurias reikėtų žinoti, bet ir apie vaisiaus tyrimus bei infekcijų prevenciją.

3 skyriuje pateikiama mokslinė apžvalga, kurią mes padarėme apie patarimus, skirtus nėščioms moterims.

4 skyrius – apie gimdymo procesą.

5 skyriuje aptariame naujagimio maitinimo tiek krūtimi, tiek iš buteliuko ypatumus: ne tik kaip pasirinkti tinkamą maitinimo metodą, bet ir mitus apie abu būdus.

6 skyriuje sužinosite, kaip pratinti vaiką prie kitokio maisto nei motinos pienas ar jo pakaitalai, ir kada geriausia pradėti tai daryti.

7 skyrius – apie kūdikių miegą.

8 skyrius apie kūdikių tuštinimąsi, vėmimą, verksmą ir pilvo dieglius – kas yra įprasta, o kas ne, ir ką mokslas sako apie įvairius pilvo dieglių gydymo metodus.

9-11 skyriai apie infekcijas, apsisaugojimą nuo jų, skiepijimą ir alergijas – temos, kurias reikia gerai išmanyti, kad nesusiviliotumėte mitais ir melagingais teiginiais.

12 skyriuje aptarsime, kas iš tiesų yra pavojinga vaikų gyvybei, o kas tėra baisūs mitai.

Paskutiniame, 13 skyriuje, kalbėsime apie mokslo pažangą vaikų charakterio ir vystymosi srityje. Kam tėvai gali padaryti įtaką, o kam ne? Kas yra svarbu mažiems vaikams, ir ką dėl to galite padaryti?

Gydytoja pediatrė Cecilia Chrapkowska tvarko populiariausią Švedijoje tinklaraštį apie tėvystę ir yra skiepų specialistė. Profesorė Agnes Wold buvo paskelbta Švedijos metų moterimi už nenuilstamą darbą moterų sveikatos srityje. Kartu jos pristato pažangiausius mokslinius tyrimus, kurie gali padėti jums geriau pasirinkti tėvystės kelią. Skirtingai nei daugelyje knygų, šioje tiek pat dėmesio skiriama tėvams, kiek ir vaikui. Remdamosi dosnia Švedijos vaiko priežiūros atostogų ir pažangia socialine politika, autorės parodo lygiavertės tėvystės svarbą ir suteikia praktinių patarimų tėvams vienodai dalijantis atsakomybe auginant vaiką.


  • Autorius: Cecilia Chrapkowska, Agnes Wold
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 14x21
  • ISBN ar kodas: 9786094845888
  • Vertėjas: Jurga Žiugždienė

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Skandinaviška tėvystė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Nėštumo, gimdymo ir kūdikio priežiūros knygos

Agnes Wold, Cecilia Chrapkowska pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Skandinaviška tėvystė", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Skandinaviška tėvystė" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Skandinaviška tėvystė" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Skandinaviška tėvystė"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Agnes Wold, Cecilia Chrapkowska tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Skandinaviška tėvystė" perkama kartu