Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Skiemenuotos kiškių istorijos

  • Nauja knyga
Kaina: 10,99 €
Kaina su kodu: 9,89 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-05-31 10.99 InStock
Į krepšelį 9,89 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Skiemenuotos kiškių istorijos“ aprašymas

„Skie-me-nuo-tos kiškių istorijos“ sudarytos iš gražiausių lietuvių liaudies pasakų apie kiškius, papildytos dainelėmis, skaičiuotėmis ir įdomiais faktais.

Knygos „Skie-me-nuo-tos kiškių istorijos“ tekstas skiemenuotas, pateikiamas didžiosiomis raidėmis, tad mažieji, atpažindami raides ir tardami garsus, galės patys perskaityti. Tai suteiks galimybę lavinti vaiko mąstymą, pagausins žodyną, skatins kūrybiškumą.

Skaitydami patirsite daug įdomių nuotykių: aplankysite karalystę su 100 kiškių, pasijuoksite iš kiškio gudrumo, dalyvausite ežio ir kiškio lenktynėse... Ši knyga „Skie-me-nuo-tos kiškių istorijos“ – geriausia dovana vaikams!


  • Iliustratorius: Giedrės Sen
  • Leidėjas: Ramduva
  • Išleidimo metai: 2024
  • Knygos puslapių skaičius: 117
  • Formatas: 20x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098145755

Parašykite atsiliepimą apie „Skiemenuotos kiškių istorijos“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skiemenuotos pasakos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Skiemenuotos kiškių istorijos“, kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų „Skiemenuotos kiškių istorijos“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Skiemenuotos kiškių istorijos“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Skiemenuotos kiškių istorijos“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Skiemenuotos kiškių istorijos“ perkama kartu